Zobrazených 1–24 z 41 výsledkov

Aplikačný vozík Perfekt WE 430

84.90
Objem 20 l, šírka 43 cm. Vybavené lankom na rukoväti pre okamžité zastavenie dávkovania.

Aplikačný vozík, WE 330

30.90
Objem 15 l, šírka 41 cm,

Dlhodobopôsobiace hnojivo pre trávniky udržované robotickými kosačkami RO-S 300

35.90
Špeciálne dlhodobopôsobiace hnojivo pre trávniky udržované robotickými kosačkami. Má pozvoľný ale dlhodobý účinok. V praxi to znamená, že tráva je rovnomerne zásobovaná všetkými potrebnými živinami a rastie rovnomerne. Špeciálne zloženie urýchluje rozklad pokosenej trávnej hmoty a tým znižuje výskyt plesní ! Dlhodobý účinok až 70 dní . Podporuje mulčovací proces. Podporuje optimálnu recykláciu pokosenej trávy. Chráni trávnik pred trávnou plsťou. 26% dusík, 6% oxid draselný, 2% oxid horečnatý, 1% železo. Balenie na 300 m2.

Dlhodobopôsobiace hnojivo pre trávniky udržované robotickými kosačkami RO-S 40

7.90
Špeciálne dlhodobopôsobiace hnojivo pre trávniky udržované robotickými kosačkami. Má pozvoľný ale dlhodobý účinok. V praxi to znamená, že tráva je rovnomerne zásobovaná všetkými potrebnými živinami a rastie rovnomerne. Špeciálne zloženie urýchluje rozklad pokosenej trávnej hmoty a tým znižuje výskyt plesní ! Dlhodobý účinok až 70 dní . Podporuje mulčovací proces. Podporuje optimálnu recykláciu pokosenej trávy. Chráni trávnik pred trávnou plsťou. 26% dusík, 6% oxid draselný, 2% oxid horečnatý, 1% železo. Balenie na 40 m2.

Hnojivo na trávnik s dlhodobým účinkom na 70 dní LX-MU 800

49.90
Trávnikové hnojivo s dlhodobým účinkom na hnojenie všetkých druhov trávnych plôch. Dlhodobý účinok až 70 dní. Zásobovanie všetkými základnými živinami, pevný kalibrovaný granulát bez prachu. 20% dusík, 10% draslík, 5% fosfor, 2% horčík. Balenie na 800 m2.

Jesenné trávnikové hnojivo na 100 m2 LK-B 100

12.90
Wolf Garten LK-B 100 Trávnikové hnojivo - jesenné Pre optimálne prezimovanie vášho trávnika. Dlhodobo posilňuje odolnosť trávnika, znižuje náchylnosť k chorobám a vymŕzaniu trávnika. WOLF-Garten Trávnikové hnojivo - jesenné je úplne nové hnojivo. Nepodporuje rast trávnika ale vďaka vysokému podieľu draslíka podporuje bunkovú stavbu rastlín a tým aj odolnosť rastlín voči chorobám. Dostatočná zásoba draslíku je pre prezimovanie trávnika životne dôležitá, pretože draslík je veľmi dôležitý pre robusný a zdravý rast buniek a tým je priamo zodpovedný za nižšie napadnutie rastlín chorobami a nižšie vymŕzanie trávnikového porastu. WOLF Garten Trávnikové hnojivo - jesenné sa vyznačuje rýchlym počiatočným účinkom a dlhodobým účinko. Živiny sú uvoľňované v závislosti na prirodzených faktoroch rastu - teplota, vlhkosť pôdy a pôdnych mikroorganizmoch. Trávnik tak dostane živiny presne vtedy, kedy ich potrebuje. Výsledok: trávnik prezimuje omnoho lepšie a tým je na jar, na rozdiel od plochy bez jesenného hnojiva, lepšie pripravený na štart do jarnej sezóny, má omnoho hustejší porast i sýtejšiu farbu. WOLF-Garten Trávnikove hnojivo - jesenné je vhodné pre trávnik aj rastliny. POUŽITIE: Jemný granulát bez obsahu prachu možno vždy ľahko aplikovať. Nelepí sa a pri aplikácií zapadne až ku koreňovému systému - nezostáva na listoch trávnych jedincov. Tým je zabezpečené pravidelné rozloženie a zásobenie živinami. Kedy: V závislosti na poveterných podmienkach na konci leta / začiatkom jesene (Koniec augusta až polovica októbra). Ako: pre presné dávkovanie a rovnomernú aplikáciu použite aplikačný vozík. Pre zlepšenie počiatočného účinku plochu dostatočne zavlažte (najmenej 30 min.). Dávkovanie: 25g / m2 (predpokladaná výdatnosť 100 m2)

Jesenné trávnikové hnojivo na 250m2 LK-B 250

23.90
Wolf Garten LK-B 250 Trávnikové hnojivo - jesenné Pre optimálne prezimovanie vášho trávnika. Dlhodobo posilňuje odolnosť trávnika, znižuje náchylnosť k chorobám a vymŕzaniu trávnika. WOLF-Garten Trávnikové hnojivo - jesenné je úplne nové hnojivo. Nepodporuje rast trávnika ale vďaka vysokému podieľu draslíka podporuje bunkovú stavbu rastlín a tým aj odolnosť rastlín voči chorobám. Dostatočná zásoba draslíku je pre prezimovanie trávnika životne dôležitá, pretože draslík je veľmi dôležitý pre robusný a zdravý rast buniek a tým je priamo zodpovedný za nižšie napadnutie rastlín chorobami a nižšie vymŕzanie trávnikového porastu. WOLF Garten Trávnikové hnojivo - jesenné sa vyznačuje rýchlym počiatočným účinkom a dlhodobým účinko. Živiny sú uvoľňované v závislosti na prirodzených faktoroch rastu - teplota, vlhkosť pôdy a pôdnych mikroorganizmoch. Trávnik tak dostane živiny presne vtedy, kedy ich potrebuje. Výsledok: trávnik prezimuje omnoho lepšie a tým je na jar, na rozdiel od plochy bez jesenného hnojiva, lepšie pripravený na štart do jarnej sezóny, má omnoho hustejší porast i sýtejšiu farbu. WOLF-Garten Trávnikove hnojivo - jesenné je vhodné pre trávnik aj rastliny. POUŽITIE: Jemný granulát bez obsahu prachu možno vždy ľahko aplikovať. Nelepí sa a pri aplikácií zapadne až ku koreňovému systému - nezostáva na listoch trávnych jedincov. Tým je zabezpečené pravidelné rozloženie a zásobenie živinami. Kedy: V závislosti na poveterných podmienkach na konci leta / začiatkom jesene (Koniec augusta až polovica októbra). Ako: pre presné dávkovanie a rovnomernú aplikáciu použite aplikačný vozík. Pre zlepšenie počiatočného účinku plochu dostatočne zavlažte (najmenej 30 min.). Dávkovanie: 25g / m2 (predpokladaná výdatnosť 250 m2)

Jesenné trávnikové hnojivo na 400 m2 LK-MU 400

30.90
Wolf Garten LK-MU 400 Trávnikové hnojivo - jesenné Pre optimálne prezimovanie vášho trávnika. Dlhodobo posilňuje odolnosť trávnika, znižuje náchylnosť k chorobám a vymŕzaniu trávnika. WOLF-Garten Trávnikové hnojivo - jesenné je úplne nové hnojivo. Nepodporuje rast trávnika ale vďaka vysokému podieľu draslíka podporuje bunkovú stavbu rastlín a tým aj odolnosť rastlín voči chorobám. Dostatočná zásoba draslíku je pre prezimovanie trávnika životne dôležitá, pretože draslík je veľmi dôležitý pre robusný a zdravý rast buniek a tým je priamo zodpovedný za nižšie napadnutie rastlín chorobami a nižšie vymŕzanie trávnikového porastu. WOLF Garten Trávnikové hnojivo - jesenné sa vyznačuje rýchlym počiatočným účinkom a dlhodobým účinko. Živiny sú uvoľňované v závislosti na prirodzených faktoroch rastu - teplota, vlhkosť pôdy a pôdnych mikroorganizmoch. Trávnik tak dostane živiny presne vtedy, kedy ich potrebuje. Výsledok: trávnik prezimuje omnoho lepšie a tým je na jar, na rozdiel od plochy bez jesenného hnojiva, lepšie pripravený na štart do jarnej sezóny, má omnoho hustejší porast i sýtejšiu farbu. WOLF-Garten Trávnikove hnojivo - jesenné je vhodné pre trávnik aj rastliny. POUŽITIE: Jemný granulát bez obsahu prachu možno vždy ľahko aplikovať. Nelepí sa a pri aplikácií zapadne až ku koreňovému systému - nezostáva na listoch trávnych jedincov. Tým je zabezpečené pravidelné rozloženie a zásobenie živinami. Kedy: V závislosti na poveterných podmienkach na konci leta / začiatkom jesene (Koniec augusta až polovica októbra). Ako: pre presné dávkovanie a rovnomernú aplikáciu použite aplikačný vozík. Pre zlepšenie počiatočného účinku plochu dostatočne zavlažte (najmenej 30 min.). Dávkovanie: 25g / m2 (predpokladaná výdatnosť 400 m2)

Osivo na podsev L-RV 250

45.90

Zmes vysokej kvality s rýchlou klíčivosťou na zaplnenie prázdnych miest v trávniku.Extrémne odolný a silný trávnik, až o 40 % menej odpadu pri kosení. Dobrá klíčivosť a rovnomerný vzrast.

  • Ideálne použitie po vertikutácii. Balenie na 250 m2.

Posýpací vozík 40 cm, combisystem

33.99

Pre rovnomerné sypanie hnojiva na trávnik. Hodí sa hlavne pre menšie plochy. Integrovaná stieracia lišta zaisťuje rovnomerné sypanie. So sypacou tabuľkou pre bežné hnojivá. Šírka posypu 40 cm. Objem 3 litre. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm / 150 cm.

Posýpací vozík L

40.39

Posýpací vozík pre stredne veľké záhrady. Na rozptyľovanie hnojív, semien, vápna, posypovej soli a piesku pomocou voľne sa otáčejúceho kotúča. Rukoväť s funkciou otvorenia / zatvorenia. Patentovaná uzatváracia lišta z mäkkého plastu. Ergonomické nastavenie množstva posypu vo vzpriamenej polohe v 10 polohách. Šírka posypu 45 cm, objem 18 l, nastavenie podľa veľkosti častíc, možnosť čistenia vodou.

Posýpací vozík XL

76.39
Posýpací vozík určený pre stredne veľké záhrady. S dosahom až 6 metrov pre pohodlný rozptyl na veľkých plochách. Na rozptyľovanie hnojív, semien, vápna, posypovej soli a piesku. Nedochádza k neúmyselnému sypaniu posypového materiálu po ukončení činnosti. Rukoväť s funkciou otvorenia / zatvorenia. Ergonomické nastavenie množstva posypu vo vzpriamenej polohe v 10 polohách. Šírka posypu 1,5 až 6 m, objem 12,5 l, možnosť čistenia vodou, s odnímateľnou záslepkou pre sypanie v blízkosti okrajov.

Ručný posýpač M

20.39

Ručný sypač pre jednoduchý a rýchly rozptyl posypového materiálu ako sú hnojivá, semená alebo posypová soľ po celý rok. Ideálny pre malé až stredné trávnaté plochy a mestské záhradky. Rýchly rozptyl vďaka ručnému kľukovému mechanizmu. Vyrobený z kvalitného plastu. Odolný voči korózii a nárazom. Šírka posypu 1 - 4 m (závisí po počtu otáčok kľučky a druhu posypového materiálu). Rotačný kotúč s voľným otáčaním, tlačidlo pre posyp ovládané palcom, objem 1,8 l, odporúčaná veľkosť trávnaté plochy 100 m2, ergonomické nastavenie množstva na rukoväti v 4 polohách.

Tekuté trávnikové hnojivo “+ železo” LM 100 B

17.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Pres ilný trávnik bez machu. biologicky odbúrateľné, nezanecháva hrdzavé škvrny na chodníkoch, nespôsobuje okyslenie pôdy, veľmi rýchly účinok. 6%dusík,2,6 % železa. Vďaka vysoko kvalitnému chelátu železa teraz ešte šetrnejší a efektívnejší! Balenie na 100 m2.

Tekuté trávnikové hnojivo “dlhodobé” LL 100 B

13.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Dlhodobo účinné hnojenie v minúte. dlhodobý účinok až 50 dní, pre bohatú a sýto zelenú farbu, rýchle vstrebanie živín do rastliny cez listy, ľahká aplikácia - stačí nasadiť na záhradnú hadicu pomocou rýchlospojky. 20 % dusík, 3 % fosfor, 6 % oxid draselný.Revolučné tekuté hnojivo od WOLF-Garten, za 3 minúty ošetrená plocha 100 m2.

Tekuté trávnikové hnojivo “dlhodobé” LL 100 R, náhradná náplň na 100 m2

9.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Dlhodobo účinné hnojenie v minúte. dlhodobý účinok až 50 dní, pre bohatú a sýto zelenú farbu, rýchle vstrebanie živín do rastliny cez listy, ľahká aplikácia - stačí nasadiť na záhradnú hadicu pomocou rýchlospojky. 20 % dusík, 3 % fosfor, 6 % oxid draselný.Revolučné tekuté hnojivo od WOLF-Garten, za 3 minúty ošetrená plocha 100 m2. Náhradné balenie

Tekuté trávnikové hnojivo “dlhodobé” LL 250 R, náhradná náplň na 250 m2

18.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Dlhodobo účinné hnojenie v minúte. dlhodobý účinok až 50 dní, pre bohatú a sýto zelenú farbu, rýchle vstrebanie živín do rastliny cez listy, ľahká aplikácia - stačí nasadiť na záhradnú hadicu pomocou rýchlospojky. 20 % dusík, 3 % fosfor, 6 % oxid draselný.Revolučné tekuté hnojivo od WOLF-Garten, za 3 minúty ošetrená plocha 250 m2. Náhradné balenie

Tekuté trávnikové hnojivo “Organic Mineral” LO 100 B

17.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Využíva sily prírodných látok. Pre bohatú a sýtozelenú farbu, podporuje silu, vitalitu a koreňový systém, trávnik je použiteľný ihneď po aplikácii, nie je škodlivý ľuďom ani zvieratám, rýchle vstrebanie živín do rastliny cez listy, ľahká aplikácia - stačí nasadiť na záhradnú hadicu pomocou rýchlospojky 12 % dusík, 2 % fosfor, 6 % oxid draselný. Na plochu 100 m2.

Tekuté trávnikové hnojivo “Organic Mineral” LO 100 R, náhradná náplň na 100 m2

13.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Využíva sily prírodných látok. Pre bohatú a sýtozelenú farbu, podporuje silu, vitalitu a koreňový systém, trávnik je použiteľný ihneď po aplikácii, nie je škodlivý ľuďom ani zvieratám, rýchle vstrebanie živín do rastliny cez listy, ľahká aplikácia - stačí nasadiť na záhradnú hadicu pomocou rýchlospojky 12 % dusík, 2 % fosfor, 6 % oxid draselný. Na plochu 100 m2. Náhradná náplň.

Tekuté trávnikové hnojivo VITAL “Leto a jeseň” LV 100 B

13.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Pre najdôležitejšie hnojenie v roku. Oživí váš trávnik, chrani pred suchom a horúčavou,chorobami, mrazmi, snehom. Ľahká aplikácia - stačí nasadiť na záhradnú hadicu pomocou rýchlospojky. Efektívne použitie. Revolučné tekuté hnojivo od WOLF-Garten za 3 minúty ošetrená plocha 100 m2. Balenia na 100 m2

Tekuté trávnikové hnojivo VITAL “Leto a jeseň” LV 250 R, náhradná náplň na 250 m2

19.90

Jednoduché, efektívne a praktické balenie: aplikácia postrekom. Pre najdôležitejšie hnojenie v roku. Oživí váš trávnik, chrani pred suchom a horúčavou,chorobami, mrazmi, snehom. Ľahká aplikácia - stačí nasadiť na záhradnú hadicu pomocou rýchlospojky. Efektívne použitie. Revolučné tekuté hnojivo od WOLF-Garten za 3 minúty ošetrená plocha 100 m2. Náhradná náplň na 250 m2

Trávne osivo SG 100 Trávnik pre šport a hry

16.90

Odolný trávnik pre voľný čas vhodný pre všetky druhy pôdy. Hustota trávnika cca 50 000 trávnych jedincov na m2, ideálny pre šport a hry celej rodiny. Je výborný pre výsev novej plochy. spĺňa všetky požiadavky na kvalitu trávnika, rýchlo klíči a ľahko sa udržuje, značková kvalita za akciovú cenu. Balenie na 100 m2

Trávne osivo SG 50 Trávnik pre šport a hry

8.90

Odolný trávnik pre voľný čas vhodný pre všetky druhy pôdy. Hustota trávnika cca 50 000 trávnych jedincov na m2, ideálny pre šport a hry celej rodiny. Je výborný pre výsev novej plochy. spĺňa všetky požiadavky na kvalitu trávnika, rýchlo klíči a ľahko sa udržuje, značková kvalita za akciovú cenu. Balenie na 50 m2

Trávne osivo SG 500 Trávnik pre šport a hry

67.90

Odolný trávnik pre voľný čas vhodný pre všetky druhy pôdy. Hustota trávnika cca 50 000 trávnych jedincov na m2, ideálny pre šport a hry celej rodiny. Je výborný pre výsev novej plochy. spĺňa všetky požiadavky na kvalitu trávnika, rýchlo klíči a ľahko sa udržuje, značková kvalita za akciovú cenu. Balenie na 500 m2