Zobrazených 1–24 z 281 výsledkov

Automatický sadzač FH-N

11.90
Sadenie cibuliek akontajnerových rastlín do priemeru cca 6 cm, vyprázdnenie stlačením tlačidla

Čistič odkvapov GC-M multi-star®

28.90
V kombinácii s teleskopickou násadou ergonomicky a ľahko vyčistíte žľaby zo zeme. Obojstranne nastaviteľný pracovný uhol na individuálne použitie. Vymeniteľná kefová hlava s integrovanou škrabkou na uvoľnenie silného znečistenia a lístia. Lopatka na opačnej strane na odstránenie nečistôt.

Čistič odkvapov QuikFit

25.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade., Čistič odkvapov QuikFit™ je výborný pomocník pri čistení a vymetaní odkvapových rúr. Kombinácia kratáča a škrabky umožňuje perfektné a precízne vyčistenie odkvapov. Nastaviteľný uhol umožňuje pracovať v optimálnej polohe bezpečne zo zeme. Nastavenie uhlov sa robí jednoduchým pritlačením na pracovnú hlavu bez nutnosti čokoľvek priťahovať alebo povolovať. Čistenie odkvapov sa stáva čistou prácou vďaka dômyselnej kombinácii kefy a škrabky v jednom nástroji. Používa sa s teleskopickými násadami.

Čistič odkvapov, combisystem

23.29
Na čistenie a vymetanie odkvapov. Teleso a škrabka z vysoko kvalitného plastu, kefa so stabilným osadením. 2 škrabky na účinné odstraňovanie nečistôt. Prípojka pre Original GARDENA System na čistenie vodou. Stabilné štetiny pre dobrý čistiaci účinok, špeciálne v spojení s vodou. Individuálne nastavenie pracovného uhla s rýchlouzáverom. s rukoväťou, použitie je možné tiež bez násady combisystem. Odporúčame použiť teleskopické násady combisystem pre prácu vo výške až 5 m. Záruka 25 rokov.

Čistič škár,combisystem

13.09
Na ľahké odstraňovanie trávy, machu a buriny z medzier medzi dlažbou a okolo múrikov. Obojstranne brúsený a kalený nôž z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, nepodliehajúci korózii. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Kompletne s kvalitným chráničom noža, ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Čistič špár FK-M multi-star®

10.90
Odstraňovanie buriny a machu zo špár bez námahy, extra kalené a tým veľmi stabilné

Detská konvička

7.00
Detské náradie je trvanlivé a ľahko sa používa. Je vyrobené pre skutočnú prácu. Objem 2 litre. Plast

Detská Lopatka

15.00
My First Fiskars ™ detská lopatka je masívnym náradím pre malé ruky, či už odhadzujú hlinu alebo sneh. Na lopatku je použitý rovnaký materiál, aký sa používa na plastové lopaty pre dospelých. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

Detská metla

16.00
My First Fiskars ™ detská metla s masívnou pracovnou časťou je účinným nástrojom pre dokonalé zametanie. Silná, ale mäkké vlákna pre maximálny komfort pri práci a funkčnosť. Pracovná šírka je 260mm. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

Detské hrable

15.00

My First Fiskars ™ detské hrable účinne pohrabeme opadané lístie a iný záhradný odpad nielen pri jesennom upratovaní. Pracovná časť je z pružného kompozitného materiálu pre zvýšenie funkčnosti a trvanlivosti. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

Detský rýľ

15.00
My First Fiskars ™ detský rýľ je perfektným nástrojom pre hĺbenie v pôde i piesku, ktoré na záhradke či inde malé ruky tak rady robia. Na rýľ je použitý plast vystužený sklenými vláknami s vysokou pevnosťou. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

Drapák + násada LF-M / ZM 30 multi-star®

11.90

Pracovná šírka 6,5 cm, kypranie malýcha úzkych záhonov, obzvlášť odlné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave. Vrátane násady ZM 30

Drapák LF-M multi-star®

9.90

Pracovná šírka 6,5 cm, kypranie malýcha úzkych záhonov, obzvlášť odlné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave

Drevená násada 130 cm, combisystem

10.79
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka.Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Drevená násada 150 cm, combisystem

14.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Drevená násada 180 cm, combisystem

16.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Drobné náradie s konvou – súprava

20.19

Na zavlažovanie, naberanie, sadenie, presádzanie a strihanie kvetín a mladých výhonkov. Multifunkčná kanva (prihlásená k patentu) s dvoma funkciami v jednom: na zavlažovanie a naberanie (napr. pôdy pre kvety). Viac informácií nájdete u č.v. 8950, 8754, 206.

Dvojsečné profesionálne nožnice na stromy RR-VM multi-star®

62.90

Strihajú konáre do priemeru 36 mm, viac ako 75% úspora sily vďaka 4 násobnému kladkovému prevodu, uhol náklonu nastaviteľný o 180 stupňov, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu

Fixačné lanko ZS-M multi-star®

32.90
Napínač lanka so špeciálnou rukoväťou a podpornou funkciou. Ideálny pomocník pri strihaní so všetkými nožnicami na konáre, hlavne však RC-VM, RR-VM,RC-M.

Hák na konáre RT-M multi-star®

12.90
Bez námahy odstránite uvoľnené konáre z koruny stromov, hodí sa na otriasanie ale aj podopretie konárov, s Vario-násadou bezpečná práca bez rebríka až do výšky 5,5m.

Hliníková D-násada ZM-AD 120 multi-star®

13.90
Pre všetky dynamické nástroje multi-star ako RM-M, iW-M a KS-M. Dĺžka 120 cm.

Hliníková D-násada ZM-AD multi-star®

14.90

Pre všetky dynamické nástroje multi-star ako RM-M, iW-M a KS-M. Dĺžka 85 cm.

Hliníková lopata na sneh s D hliníkovou násadou SN-MA 45 / ZM-AD 120 multi-star®

44.90
Hliníková lopata na sneh 45 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli , stabilná hliníková hrana. Vrátane hliníkovej násady s D rukoväťou ZM-AD.

Hliníková lopata na sneh SN-MA 45 multi-star®

29.90
Hliníková lopata na sneh 45 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli , stabilná hliníková hrana