Zobrazených 1–24 z 281 výsledkov

Zobraziť bočný panel
FH-N Automatický sadzač
Zatvoriť

Automatický sadzač FH-N

11.90
Sadenie cibuliek akontajnerových rastlín do priemeru cca 6 cm, vyprázdnenie stlačením tlačidla
multi-star® GC-M Čistič odkvapov
Zatvoriť

Čistič odkvapov GC-M multi-star®

28.90
V kombinácii s teleskopickou násadou ergonomicky a ľahko vyčistíte žľaby zo zeme. Obojstranne nastaviteľný pracovný uhol na individuálne použitie. Vymeniteľná kefová hlava s integrovanou škrabkou na uvoľnenie silného znečistenia a lístia. Lopatka na opačnej strane na odstránenie nečistôt.
QuikFit Čistič odkvapov
Zatvoriť

Čistič odkvapov QuikFit

25.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade., Čistič odkvapov QuikFit™ je výborný pomocník pri čistení a vymetaní odkvapových rúr. Kombinácia kratáča a škrabky umožňuje perfektné a precízne vyčistenie odkvapov. Nastaviteľný uhol umožňuje pracovať v optimálnej polohe bezpečne zo zeme. Nastavenie uhlov sa robí jednoduchým pritlačením na pracovnú hlavu bez nutnosti čokoľvek priťahovať alebo povolovať. Čistenie odkvapov sa stáva čistou prácou vďaka dômyselnej kombinácii kefy a škrabky v jednom nástroji. Používa sa s teleskopickými násadami.
cs-čistič odkvapov
Zatvoriť

Čistič odkvapov, combisystem

23.29
Na čistenie a vymetanie odkvapov. Teleso a škrabka z vysoko kvalitného plastu, kefa so stabilným osadením. 2 škrabky na účinné odstraňovanie nečistôt. Prípojka pre Original GARDENA System na čistenie vodou. Stabilné štetiny pre dobrý čistiaci účinok, špeciálne v spojení s vodou. Individuálne nastavenie pracovného uhla s rýchlouzáverom. s rukoväťou, použitie je možné tiež bez násady combisystem. Odporúčame použiť teleskopické násady combisystem pre prácu vo výške až 5 m. Záruka 25 rokov.
cs-čistič medzier
Zatvoriť

Čistič škár,combisystem

13.09
Na ľahké odstraňovanie trávy, machu a buriny z medzier medzi dlažbou a okolo múrikov. Obojstranne brúsený a kalený nôž z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, nepodliehajúci korózii. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Kompletne s kvalitným chráničom noža, ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.
multi-star® FK-M Čistič špár
Zatvoriť

Čistič špár FK-M multi-star®

10.90
Odstraňovanie buriny a machu zo špár bez námahy, extra kalené a tým veľmi stabilné
My First Fiskars Detská konvička
Zatvoriť

Detská konvička

7.00
Detské náradie je trvanlivé a ľahko sa používa. Je vyrobené pre skutočnú prácu. Objem 2 litre. Plast
My First Fiskars Detská Lopatka
Zatvoriť

Detská Lopatka

15.00
My First Fiskars ™ detská lopatka je masívnym náradím pre malé ruky, či už odhadzujú hlinu alebo sneh. Na lopatku je použitý rovnaký materiál, aký sa používa na plastové lopaty pre dospelých. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.
My First Fiskars Detská metla
Zatvoriť

Detská metla

16.00
My First Fiskars ™ detská metla s masívnou pracovnou časťou je účinným nástrojom pre dokonalé zametanie. Silná, ale mäkké vlákna pre maximálny komfort pri práci a funkčnosť. Pracovná šírka je 260mm. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.
My First Fiskars Detské hrable
Zatvoriť

Detské hrable

15.00

My First Fiskars ™ detské hrable účinne pohrabeme opadané lístie a iný záhradný odpad nielen pri jesennom upratovaní. Pracovná časť je z pružného kompozitného materiálu pre zvýšenie funkčnosti a trvanlivosti. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

My First Fiskars Detský rýľ
Zatvoriť

Detský rýľ

15.00
My First Fiskars ™ detský rýľ je perfektným nástrojom pre hĺbenie v pôde i piesku, ktoré na záhradke či inde malé ruky tak rady robia. Na rýľ je použitý plast vystužený sklenými vláknami s vysokou pevnosťou. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.
multi-star® LF-M / ZM 30 Drapák + násada
Zatvoriť

Drapák + násada LF-M / ZM 30 multi-star®

11.90

Pracovná šírka 6,5 cm, kypranie malýcha úzkych záhonov, obzvlášť odlné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave. Vrátane násady ZM 30

multi-star® LF-M Drapák
Zatvoriť

Drapák LF-M multi-star®

9.90

Pracovná šírka 6,5 cm, kypranie malýcha úzkych záhonov, obzvlášť odlné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave

cs-drevená násada 130 cm
Zatvoriť

Drevená násada 130 cm, combisystem

10.79
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka.Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.
cs-drevená násada 150 cm
Zatvoriť

Drevená násada 150 cm, combisystem

14.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.
cs-drevená násada 180 cm
Zatvoriť

Drevená násada 180 cm, combisystem

16.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.
Drobné náradie s kanvou - súprava
Zatvoriť

Drobné náradie s konvou – súprava

20.19

Na zavlažovanie, naberanie, sadenie, presádzanie a strihanie kvetín a mladých výhonkov. Multifunkčná kanva (prihlásená k patentu) s dvoma funkciami v jednom: na zavlažovanie a naberanie (napr. pôdy pre kvety). Viac informácií nájdete u č.v. 8950, 8754, 206.

multi-star® RR-VM 2-sečné profesionálne nožnice na stromy
Zatvoriť

Dvojsečné profesionálne nožnice na stromy RR-VM multi-star®

62.90

Strihajú konáre do priemeru 36 mm, viac ako 75% úspora sily vďaka 4 násobnému kladkovému prevodu, uhol náklonu nastaviteľný o 180 stupňov, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu

multi-star® ZS-M Fixačné lanko
Zatvoriť

Fixačné lanko ZS-M multi-star®

32.90
Napínač lanka so špeciálnou rukoväťou a podpornou funkciou. Ideálny pomocník pri strihaní so všetkými nožnicami na konáre, hlavne však RC-VM, RR-VM,RC-M.
multi-star® RT-M Hák na konáre
Zatvoriť

Hák na konáre RT-M multi-star®

12.90
Bez námahy odstránite uvoľnené konáre z koruny stromov, hodí sa na otriasanie ale aj podopretie konárov, s Vario-násadou bezpečná práca bez rebríka až do výšky 5,5m.
multi-star® ZM-AD 120 Násada
Zatvoriť

Hliníková D-násada ZM-AD 120 multi-star®

13.90
Pre všetky dynamické nástroje multi-star ako RM-M, iW-M a KS-M. Dĺžka 120 cm.
multi-star® ZM-AD Hliníková D-násada
Zatvoriť

Hliníková D-násada ZM-AD multi-star®

14.90

Pre všetky dynamické nástroje multi-star ako RM-M, iW-M a KS-M. Dĺžka 85 cm.

multi-star® SN-MA 45 / ZM-AD 120 Hliníková lopata na sneh s D násadou.
Zatvoriť

Hliníková lopata na sneh s D hliníkovou násadou SN-MA 45 / ZM-AD 120 multi-star®

44.90
Hliníková lopata na sneh 45 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli , stabilná hliníková hrana. Vrátane hliníkovej násady s D rukoväťou ZM-AD.
multi-star® SN-MA 45 Hliníková lopata na sneh
Zatvoriť

Hliníková lopata na sneh SN-MA 45 multi-star®

29.90
Hliníková lopata na sneh 45 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli , stabilná hliníková hrana