Zobrazených 1–24 z 26 výsledkov

Zobraziť bočný panel
multi-star® GC-M Čistič odkvapov
Zatvoriť

Čistič odkvapov GC-M multi-star®

28.90
V kombinácii s teleskopickou násadou ergonomicky a ľahko vyčistíte žľaby zo zeme. Obojstranne nastaviteľný pracovný uhol na individuálne použitie. Vymeniteľná kefová hlava s integrovanou škrabkou na uvoľnenie silného znečistenia a lístia. Lopatka na opačnej strane na odstránenie nečistôt.
QuikFit Čistič odkvapov
Zatvoriť

Čistič odkvapov QuikFit

25.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade., Čistič odkvapov QuikFit™ je výborný pomocník pri čistení a vymetaní odkvapových rúr. Kombinácia kratáča a škrabky umožňuje perfektné a precízne vyčistenie odkvapov. Nastaviteľný uhol umožňuje pracovať v optimálnej polohe bezpečne zo zeme. Nastavenie uhlov sa robí jednoduchým pritlačením na pracovnú hlavu bez nutnosti čokoľvek priťahovať alebo povolovať. Čistenie odkvapov sa stáva čistou prácou vďaka dômyselnej kombinácii kefy a škrabky v jednom nástroji. Používa sa s teleskopickými násadami.
cs-čistič odkvapov
Zatvoriť

Čistič odkvapov, combisystem

23.29
Na čistenie a vymetanie odkvapov. Teleso a škrabka z vysoko kvalitného plastu, kefa so stabilným osadením. 2 škrabky na účinné odstraňovanie nečistôt. Prípojka pre Original GARDENA System na čistenie vodou. Stabilné štetiny pre dobrý čistiaci účinok, špeciálne v spojení s vodou. Individuálne nastavenie pracovného uhla s rýchlouzáverom. s rukoväťou, použitie je možné tiež bez násady combisystem. Odporúčame použiť teleskopické násady combisystem pre prácu vo výške až 5 m. Záruka 25 rokov.
multi-star® FK-M Čistič špár
Zatvoriť

Čistič špár FK-M multi-star®

10.90
Odstraňovanie buriny a machu zo špár bez námahy, extra kalené a tým veľmi stabilné
QuikFit Kefa na škáry
Zatvoriť

Kefa na škáry QuikFit

15.00
Týmto nástrojom ľahko odstránite mach a nečistoty zo škár dlažby. Kefa QuikFit™ na škáry, ktorá je osadená pevnými oceľovými drôtmi, odvedie dobrú prácu. Vstavaný oceľový hrot odstraňuje hlbšiu burinu. Na odstraňovanie machu a buriny medzi dlaždicami, oceľové štetiny, predná čepeľ na odstránenie odolnej buriny, ľahká odolná konštrukcia z materiálu FiberComp™.
multi-star® FB-M Kefa na špáry
Zatvoriť

Kefa na špáry FB-M multi-star®

10.90
Dĺžka kefy 9 cm, čistenie od trávy, machu a buriny v dlažbe, rohoch muriva , schodoch, žľaboch atď. Šetrné k Vášmu chrbátu.
multi-star® FB-ME Kefa na špáry náhradná
Zatvoriť
multi-star® BS 40 M Kefa veľká
Zatvoriť

Kefa veľká BS 40 M multi-star®

15.90
Pracovná šírka 37 cm, široká kefa s robustnými štetinami na čistenie veľkých plôch na terase a dlažbe.
Kôš záhradnícky Solid
Zatvoriť

Kôš záhradnícky Solid, 172 l

30.90

Ideálny pre upratovanie burín, pokosenej trávy, bežného záhradného odpadu alebo aj pre upratovanie hračiek a bielizne zo šnúry na sušenie. Možno zložiť do 2 cm vysokého balíka pre skladovanie. Vnútorná pružina drží kôš v rozloženom stave. Odolnosť koša proti roztrhnutiu a plesniam zaručuje jeho dlhú životnosť, kôš sa dobre čistí.

Kôš záhradnícky Solid
Zatvoriť

Kôš záhradnícky Solid, 56 l

15.00
Ideálny pre upratovanie vlhkého záhradného odpadu ako je opadané lístie alebo pokosená tráva. Možno zložiť do 1,5 cm vysokého balíka pre skladovanie. Vnútorná pružina drží kôš v rozloženom stave. Odolnosť koša proti roztrhnutiu a plesniam zaručuje jeho dlhú životnosť, kôš sa dobre čistí.
multi-star® BK-M/ZM 02 Lopatka kehrfix s násadou
Zatvoriť

Lopatka Kehrfix s násadou BK-M/ZM 02 multi-star®

17.90
Pracovná šírka 25 cm, vďaka zabudovananému plynule nastaviteľnému mechanizmu pre všetky použitia s rukoväťou alebo násadou. Vrátane násady ZM-02
QuikFit Metla na terasy
Zatvoriť

Metla na terasy QuikFit

19.90

Pre zametanie hladkých povrchov je táto metla so širokou hlavou a mäkkými vláknami tou správnou voľbou. Na zametanie hladkých povrchov nádvoria, drevených i betónových terás, Široká metla s mäkkými vláknami dovoľuje rýchlu a účinnú prácu, Môže sa používať so všetkými štandardnými násadami radu QuikFit.

Quikfit Metla univerzálna
Zatvoriť

Metla univerzálna Quikfit

19.90

Táto univerzálna metla umožňuje veľmi účinné zametanie a môže sa použíť so všetkými bežnými násadami radu QuikFit. Systém Fiskars PowerClean™ kombinujúci mäkká a tvrdá vlákna, Používa sa so štandardnými násadami.

QuikFit Metla záhradná
Zatvoriť

Metla záhradná QuikFit

20.00

Táto moderná verzia tradičnej metly je ideálna pre upratovanie hrubšie sute, listov a iného záhradného odpadu. Robustná konštrukcia s dlhými vláknami - ideálna na väčšie i drobné nečistoty. Môže sa používať s ľubovoľnou štandardnou násadou radu QuikFit.

QuikFit Motyčka s tromi okrajmi
Zatvoriť

Motyčka s tromi okrajmi QuikFit

15.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na prácu v úzkych miestach, Naostrenie z troch strán dovoľuje použitie v rôznych uhloch, Pracovná časť je z kalenej ocele.

QuikFit Nôž na špáry
Zatvoriť

Nôž na špáry QuikFit

13.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Ideálny nástroj na čistenie špár medzi dlaždicami od machu a buriny, Čepeľ je z kalenej bórovej oceli.

multi-star® FW-M/ZM 02 Stierka
Zatvoriť

Stierka FW-M/ZM 02 multi-star®

17.90

Pracovná šírka 35 cm, ideálna na ťažko prístupných miestach vďaka nastaviteľnému uhlu. Dosah s násadou ZM-V4 až do 5,5 m. Vrátane násady ZM-02.

multi-star® EW-M Umývací mop na okná
Zatvoriť

Umývací mop na okná EW-M multi-star®

19.90

Pracovná šírka 35 cm, s nastaviteľným pracovným uhlom a odnímateľným umývateľným mopom, dosah s náasdou ZM-V4 až do výšky 5,5 m.

cs - zberač na ovocie
Zatvoriť

Zberač ovocia, combisystem

48.99

Jednoduchý spôsob ako pozbierať popadané ovocie rôznej veľkosti (napr. 4 - 9 cm) pomocou jedného náradia. Z vysoko kvalitného plastu. Jednoduché vyprázdňovanie (nie je na to potrebné žiadne ďalšie náradie - patentované), funkcia lopatky na zbieranie jednotlivých kusov na miestach, ktoré sú ťažko dostupné (napr. tesne pri kmeni stromov). Záruka 25 rokov.

multi-star® B 25 M Kehrfix-zmeták
Zatvoriť

Zmeták B 25 M multi-star®

16.90

Pracovná šírka 25 cm, šiskovný zmetáks dlhými, elastickými štetinami na čistenie schodov, žľabov a dláždených chodníkov.

multi-star® B 30 M Zmeták
Zatvoriť

Zmeták B 30 M multi-star®

18.90

Pracovná šírka 31 cm, čistenie dvora a cesty bez námahy v každom počasí, veľmi dlhá životnosť vďaka štetinám z odolného plastu.

multi-star® BF 40 M Zmeták jemný
Zatvoriť

Zmeták jemný BF 40 M multi-star®

19.90

Pracovná šírka 40 cm, čistenie okolo domu a terasy od od jemného prachu. obzvlášť dôkladné vďaka ultrajemným Flexon - štetinám obsahujúce konskú srsť.

multi-star® BW 25 M Zmeták na rohy
Zatvoriť

Zmeták na rohy BW 25 M multi-star®

17.90

Pracovná šírka 25 cm, odstraňovanie pavučín a prachu aj v ťažko prístupných rohoch. Individuálne nastavitelný uhol.

cs-zmeták na terasy
Zatvoriť

Zmeták na terasy, combisystem

17.19

Na čistenie terás. Teleso metly z vysoko kvalitného plastu, štetiny z polypropylénu, pracovná šírka 32 cm. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.