Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Detská konvička

7.00
Detské náradie je trvanlivé a ľahko sa používa. Je vyrobené pre skutočnú prácu. Objem 2 litre. Plast

Detská Lopatka

15.00
My First Fiskars ™ detská lopatka je masívnym náradím pre malé ruky, či už odhadzujú hlinu alebo sneh. Na lopatku je použitý rovnaký materiál, aký sa používa na plastové lopaty pre dospelých. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

Detská metla

16.00
My First Fiskars ™ detská metla s masívnou pracovnou časťou je účinným nástrojom pre dokonalé zametanie. Silná, ale mäkké vlákna pre maximálny komfort pri práci a funkčnosť. Pracovná šírka je 260mm. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

Detské hrable

15.00

My First Fiskars ™ detské hrable účinne pohrabeme opadané lístie a iný záhradný odpad nielen pri jesennom upratovaní. Pracovná časť je z pružného kompozitného materiálu pre zvýšenie funkčnosti a trvanlivosti. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

Detský rýľ

15.00
My First Fiskars ™ detský rýľ je perfektným nástrojom pre hĺbenie v pôde i piesku, ktoré na záhradke či inde malé ruky tak rady robia. Na rýľ je použitý plast vystužený sklenými vláknami s vysokou pevnosťou. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.