Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Hrable (14 hrotov) QuikFit

16.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie a vyrovnávanie záhonov, 14 hrotov z kalenej uhlíkovej ocele.

Hrable (16 hrotov) QuikFit

17.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie a vyrovnávanie záhonov, 16 hrotov z kalenej uhlíkovej ocele.

Hrable 36 cm, combisystem

15.39
Jednoduchý spôsob ako pozbierať popadané ovocie rôznej veľkosti (napr. 4 - 9 cm) pomocou jedného náradia. Z vysoko kvalitného plastu. Jednoduché vyprázdňovanie (nie je na to potrebné žiadne ďalšie náradie - patentované), funkcia lopatky na zbieranie jednotlivých kusov na miestach, ktoré sú ťažko dostupné (napr. tesne pri kmeni stromov).

Hrable DR-M 3-v-1 multi-star®

21.90
Pracovná šírka 50 cm, 3 v 1 t.j. komfortné hrabanie lístia veľkých plôch, zbieranie pokosenej trávy, čistenie pôdy od trávy a jazierok. použiteľné aj bez násady, mäkká rukoväť

Hrable DR-M 30 multi-star®

14.90
Pracovná šírka 30 cm, ľahké čistenie veľkých záhonov a cestičiek, maximálna stabilita vďaka obzvlášť pevnému materiálu.

Hrable DR-M 35 multi-star®

15.90
Pracovná šírka 35 cm, ľahké čistenie veľkých záhonov a cestičiek, maximálna stabilita vďaka obzvlášť pevnému materiálu.

Hrable na lístie 4 v 1 multi-star®

28.90
3 možné pracovné šírky : 20, 48 a 76 cm - flexibilné  pre všetky plochy a veľkosti záhrad. Veľké, rovnako aj malé plochy rýchlo a efektívne zbavíte lístia a zelene Ergonomicky tvarované vonkajšie diely umožňujú jednoduché zbieranie lístia

Hrable na lístie a trávu 43 cm, combisystem

12.19
Na zhrabávanie lístia, trávy a iných záhradných odpadov. Stabilné prsty z vysoko kvalitného plastu. Ľahké, pohodlné, šetria trávnik. Pracovná šírka 43 cm. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.

Hrable na lístie QuikFit

17.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na vyhrabanie machu a trávy z trávnika po kosení, 22 pružných prstov.

Hrable na lístie S QuikFit

13.00
Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Praktické úzke hrable na hrabanie medzi úzkymi záhonmi, Vyžadujú menšiu silu, 11 pružných prstov z vysokokvalitného plastu PBT, ktoré vydržia ohýbanie.

Hrable na lístie, široké L QuikFit

15.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.Široké hrable na účinné hrabanie opadané lístia a pokosenej trávy, Ľahká a pohodlná práca, 25 pružných prstov z veľmi kvalitného plastu PBT, ktoré vydržia ohýbanie.

Hrable nastaviteľné UC-M multi-star®

23.90
Pracovná šírka 36-58 cm, čistenie veľkých alebo úzkych plôch jednoduchým nastavením šírky, hroty sa neprehýbajú vďaka kalenej pružinovej oceli.

Hrable plastové Ui-M multi-star®

11.90
Pracovná šírka 42 cm, ľahké čistenie trávnika, záhonov a štrku alebo rozhrabávanie substrátu napr. pri zakladaní trávnika.

Hrable univerzálne QuikFit

15.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie trávy, buriny, machu a na spracovanie pôdy. Vhodné sú na prípravu záhonov pre siatie, 12 zubov z pevného plastu FiberComp™.

Hrable úzke QuikFit

13.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Unikátny tvar dovoľuje hrabať medzi rastlinami a kríkmi bez ich poškodenia. Ideálne na malé záhony. 10 zubov z kalenej bórovej ocele.

Hrable vejárové UF-M multi-star®

17.90
Pracovná šírka 50 cm, ľahké čistenie cestičiek a pevného podkladu, hroty sa neprehýbajú vďaka kalenej pružinovej ocele, veľmi stabilné.

Malé hrable 18,5 cm, combisystem

10.59
Univerzálne použiteľné pre menšie práce, ako je čistenie, zdrsňovanie a zarovnávanie. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.

Malé hrable DS-M 19 multi-star®

10.90
Pracovná šírka 19 cm, ľahká práca v malých a úzkych záhonoch,obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave

Oblúkové hrable DO-M 40 multi-star®

16.90

Pracovná šírka 40 cm, hrabanie väčších záhonov, po otočení jednoduché zarovnanie pôdy, vysoká stabilita vĎaka veľmi pevnému materiálu

Posuvné hrable z plastu, combisystem

19.19

Na veľkoplošné, časovo úsporné hrabanie lístia, pokosenej trávy, odpadu; možnosť rozdelenia na 2 časti pre pohodlné prenášanie pohrabaného materiálu. Zaklapávací systém pre úsporné skladovanie. Veľká spona pre ľahké rozdelenie. Pracovná šírka: cca 35 - 52 cm. Odporúčaná dĺžka násady: 130 cm

Úzke hrable QuikFit

10.00

Pre odstraňovanie púpav, lopúcha a iných burín v trávniku či na záhonoch sú tieto hrable neoceniteľné. Trvanlivá objímka z materiálu FiberComp ™ so 7 oceľovými prstami, 13 cm široký nástroj, vhodný pre úzke záhony a hrabanie medzi rastlinami, Môže sa používať s krátkou a strednou násadou.

Vejárové hrable plastové XXL vario, combisystem

27.99

Pre veľkoplošné, časovo úsporné hrabanie lístia, pokosenej trávy, odpadu z vertikutácie a iných záhradných odpadov. Možnosť rozdelenia na 2 časti pre pohodlné prenášanie pohrabaného materiálu. Zaklapávacie pre úsporné skladovanie. Veľká spona pre ľahké rozdelenie. Plastové prevedenie s integrovanou hliníkovou rúrkou pre veľkú stabilitu. Odporúčaná dĺžka násady: 130 nebo 150 cm. Záruka 25 rokov. Pracovná šírka 77 cm.

Vejárové hrable posuvné, combisystem

23.09

S prestaviteľnou vzdialenosťou prstov: tým sa hodí na hrabanie jemných i hrubých odpadov. Elastické, pozinkované prsty z pružinovej ocele. Pracovná šírka variabilná od 30 do 50 cm. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.

Vejárové hrable UE-M multi-star®

19.90

Pracovná šírka 50 cm, ľahké čistenie cestičiek a spevnených plôch od lístia, ploché hroty sú z pružinovej ocele, veľmi stabilné.