Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť bočný panel
QuikFit Hrable (14 hrotov)
Zatvoriť

Hrable (14 hrotov) QuikFit

16.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie a vyrovnávanie záhonov, 14 hrotov z kalenej uhlíkovej ocele.
QuikFit Hrable (16 hrotov)
Zatvoriť

Hrable (16 hrotov) QuikFit

17.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie a vyrovnávanie záhonov, 16 hrotov z kalenej uhlíkovej ocele.
cs-hrable 36 cm
Zatvoriť

Hrable 36 cm, combisystem

15.39
Jednoduchý spôsob ako pozbierať popadané ovocie rôznej veľkosti (napr. 4 - 9 cm) pomocou jedného náradia. Z vysoko kvalitného plastu. Jednoduché vyprázdňovanie (nie je na to potrebné žiadne ďalšie náradie - patentované), funkcia lopatky na zbieranie jednotlivých kusov na miestach, ktoré sú ťažko dostupné (napr. tesne pri kmeni stromov).
multi-star® DR-M 3-v-1 hrable
Zatvoriť

Hrable DR-M 3-v-1 multi-star®

21.90
Pracovná šírka 50 cm, 3 v 1 t.j. komfortné hrabanie lístia veľkých plôch, zbieranie pokosenej trávy, čistenie pôdy od trávy a jazierok. použiteľné aj bez násady, mäkká rukoväť
multi-star® DR-M 30 Hrable
Zatvoriť

Hrable DR-M 30 multi-star®

14.90
Pracovná šírka 30 cm, ľahké čistenie veľkých záhonov a cestičiek, maximálna stabilita vďaka obzvlášť pevnému materiálu.
multi-star® DR-M 35 Hrable
Zatvoriť

Hrable DR-M 35 multi-star®

15.90
Pracovná šírka 35 cm, ľahké čistenie veľkých záhonov a cestičiek, maximálna stabilita vďaka obzvlášť pevnému materiálu.
multi-star® Hrable na lístie 4 v 1
Zatvoriť

Hrable na lístie 4 v 1 multi-star®

28.90
3 možné pracovné šírky : 20, 48 a 76 cm - flexibilné  pre všetky plochy a veľkosti záhrad. Veľké, rovnako aj malé plochy rýchlo a efektívne zbavíte lístia a zelene Ergonomicky tvarované vonkajšie diely umožňujú jednoduché zbieranie lístia
cs-hrable na lístie a trávu 43 cm
Zatvoriť

Hrable na lístie a trávu 43 cm, combisystem

12.19
Na zhrabávanie lístia, trávy a iných záhradných odpadov. Stabilné prsty z vysoko kvalitného plastu. Ľahké, pohodlné, šetria trávnik. Pracovná šírka 43 cm. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.
QuikFit Hrable na lístie
Zatvoriť

Hrable na lístie QuikFit

17.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na vyhrabanie machu a trávy z trávnika po kosení, 22 pružných prstov.
QuikFit Hrable na lístie S
Zatvoriť

Hrable na lístie S QuikFit

13.00
Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Praktické úzke hrable na hrabanie medzi úzkymi záhonmi, Vyžadujú menšiu silu, 11 pružných prstov z vysokokvalitného plastu PBT, ktoré vydržia ohýbanie.
QuikFit Hrable na lístie
Zatvoriť

Hrable na lístie, široké L QuikFit

15.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.Široké hrable na účinné hrabanie opadané lístia a pokosenej trávy, Ľahká a pohodlná práca, 25 pružných prstov z veľmi kvalitného plastu PBT, ktoré vydržia ohýbanie.
multi-star® UC-M Hrable nastaviteľné
Zatvoriť

Hrable nastaviteľné UC-M multi-star®

23.90
Pracovná šírka 36-58 cm, čistenie veľkých alebo úzkych plôch jednoduchým nastavením šírky, hroty sa neprehýbajú vďaka kalenej pružinovej oceli.
multi-star® Ui-M Hrable plastové
Zatvoriť

Hrable plastové Ui-M multi-star®

11.90
Pracovná šírka 42 cm, ľahké čistenie trávnika, záhonov a štrku alebo rozhrabávanie substrátu napr. pri zakladaní trávnika.
QuikFit Hrable univerzálne
Zatvoriť

Hrable univerzálne QuikFit

15.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie trávy, buriny, machu a na spracovanie pôdy. Vhodné sú na prípravu záhonov pre siatie, 12 zubov z pevného plastu FiberComp™.

QuikFit Hrable úzke
Zatvoriť

Hrable úzke QuikFit

13.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Unikátny tvar dovoľuje hrabať medzi rastlinami a kríkmi bez ich poškodenia. Ideálne na malé záhony. 10 zubov z kalenej bórovej ocele.
multi-star® UF-M Hrable vejárové
Zatvoriť

Hrable vejárové UF-M multi-star®

17.90
Pracovná šírka 50 cm, ľahké čistenie cestičiek a pevného podkladu, hroty sa neprehýbajú vďaka kalenej pružinovej ocele, veľmi stabilné.
cs-malé hrable 18
Zatvoriť

Malé hrable 18,5 cm, combisystem

10.59
Univerzálne použiteľné pre menšie práce, ako je čistenie, zdrsňovanie a zarovnávanie. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.
multi-star® DS-M 19 Malé hrable
Zatvoriť

Malé hrable DS-M 19 multi-star®

10.90
Pracovná šírka 19 cm, ľahká práca v malých a úzkych záhonoch,obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave
multi-star® DO-M 40 Oblúkové hrable
Zatvoriť

Oblúkové hrable DO-M 40 multi-star®

16.90

Pracovná šírka 40 cm, hrabanie väčších záhonov, po otočení jednoduché zarovnanie pôdy, vysoká stabilita vĎaka veľmi pevnému materiálu

cs-posuvné hrable z plastu
Zatvoriť

Posuvné hrable z plastu, combisystem

19.19

Na veľkoplošné, časovo úsporné hrabanie lístia, pokosenej trávy, odpadu; možnosť rozdelenia na 2 časti pre pohodlné prenášanie pohrabaného materiálu. Zaklapávací systém pre úsporné skladovanie. Veľká spona pre ľahké rozdelenie. Pracovná šírka: cca 35 - 52 cm. Odporúčaná dĺžka násady: 130 cm

QuikFit Úzke hrable
Zatvoriť

Úzke hrable QuikFit

10.00

Pre odstraňovanie púpav, lopúcha a iných burín v trávniku či na záhonoch sú tieto hrable neoceniteľné. Trvanlivá objímka z materiálu FiberComp ™ so 7 oceľovými prstami, 13 cm široký nástroj, vhodný pre úzke záhony a hrabanie medzi rastlinami, Môže sa používať s krátkou a strednou násadou.

cs-vejárové hrable plastové XXL vario
Zatvoriť

Vejárové hrable plastové XXL vario, combisystem

27.99

Pre veľkoplošné, časovo úsporné hrabanie lístia, pokosenej trávy, odpadu z vertikutácie a iných záhradných odpadov. Možnosť rozdelenia na 2 časti pre pohodlné prenášanie pohrabaného materiálu. Zaklapávacie pre úsporné skladovanie. Veľká spona pre ľahké rozdelenie. Plastové prevedenie s integrovanou hliníkovou rúrkou pre veľkú stabilitu. Odporúčaná dĺžka násady: 130 nebo 150 cm. Záruka 25 rokov. Pracovná šírka 77 cm.

cs-vejárové hrable posuvné
Zatvoriť

Vejárové hrable posuvné, combisystem

23.09

S prestaviteľnou vzdialenosťou prstov: tým sa hodí na hrabanie jemných i hrubých odpadov. Elastické, pozinkované prsty z pružinovej ocele. Pracovná šírka variabilná od 30 do 50 cm. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.

multi-star® UE-M Vejárové hrable
Zatvoriť

Vejárové hrable UE-M multi-star®

19.90

Pracovná šírka 50 cm, ľahké čistenie cestičiek a spevnených plôch od lístia, ploché hroty sú z pružinovej ocele, veľmi stabilné.