Zobrazených 1–24 z 32 výsledkov

Automatický sadzač FH-N

11.90
Sadenie cibuliek akontajnerových rastlín do priemeru cca 6 cm, vyprázdnenie stlačením tlačidla

Čistič škár,combisystem

13.09
Na ľahké odstraňovanie trávy, machu a buriny z medzier medzi dlažbou a okolo múrikov. Obojstranne brúsený a kalený nôž z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, nepodliehajúci korózii. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Kompletne s kvalitným chráničom noža, ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Drapák + násada LF-M / ZM 30 multi-star®

11.90

Pracovná šírka 6,5 cm, kypranie malýcha úzkych záhonov, obzvlášť odlné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave. Vrátane násady ZM 30

Drapák LF-M multi-star®

9.90

Pracovná šírka 6,5 cm, kypranie malýcha úzkych záhonov, obzvlášť odlné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave

Hrable mini + násada LJ-M / ZM 30 multi-star®

11.90

Pracovná šírka 8 cm, čistenie malých a úzkych záhonov, obzvlášť odolné vďaka 3- vrstvovej povrchovej úprave. Vrátane násady ZM 30

Hrable mini LJ-M multi-star®

9.90

Pracovná šírka 8 cm, čistenie malých a úzkych záhonov, obzvlášť odolné vďaka 3- vrstvovej povrchovej úprave

Kolík na sadenie

9.49

Pre ľahké vysádzanie sadeníc. Vhodne tvarovaná rukoväť s izoláciou proti chladu. Stabilná kovová špička zo zinkovej liatiny, nehrdzavejúcej. Záruka 25 rokov.

Kolík na sadenie kvetinových cibuliek

10.99

Roztvárateľný, z kvalitnej ocele. Záruka 25 rokov.

Kultivátor Premium, malý

10.00

Drobné náradie Premium je z ľahkého a pevného materiálu FiberComp™ s pracovnou časťou z nerezovej ocele. To zabezpečuje perfektnú funkčnosť, umocnenú pohodlným držaním vďaka mäkkému plastu SoftGrip™ na držadle. Znášajú teploty od -40°C do +150°C a sú 100% recyklovateľné. Na prevzdušnenie a nakyprenie pôdy, Vhodný na úpravu malých plôch, Masívne pracovné hroty z nerezovej ocele, Otvor na zavesenie.

Kultivátor, combisystem

12.39
Na kyprenie, prevzdušňovanie a pletie pôdy šetrné ku koreňom. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 7 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Kvetinová lopatka

5.90

Na sadenie a presádzanie rastlín. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 8 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii. Záruka 25 rokov.

Kvetinová lopatka úzka

5.90

Na sadenie a presádzanie rastlín. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 6 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii. Záruka 25 rokov.

Kvetinové hrable, combisystem

12.19

Na hrabanie a kyprenie pôdy. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 8,5 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Kvetinový drapák, combisystem

10.59
Na kyprenie pôdy na záhonoch a v kvetinových hrantíkoch. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 7 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Kyprič + násada LA-M / ZM 30 multi-star®

11.90

Pracovná šírka 7 cm, šetrné kyprenie malých záhonov pre optimálne zásobovanie živinami, obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave. Vrátane násady ZM 30.

Kyprič LA-M multi-star®

9.90
Pracovná šírka 7 cm, šetrné kyprenie malých záhonov pre optimálne zásobovanie živinami, obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave.

Lopatka Premium

10.00
Drobné náradie Premium je z ľahkého a pevného materiálu FiberComp™ s pracovnou časťou z nerezovej ocele. To zabezpečuje perfektnú funkčnosť, umocnenú pohodlným držaním vďaka mäkkému plastu SoftGrip™ na držadle. Znášajú teploty od -40°C do +150°C a sú 100% recyklovateľné. Na sadenie a presadzovanie aj v tvrdej pôde. Masívna pracovná časť z nerezovej ocele. Otvor na zavesenie.

Malá lopatka, combisystem

9.59
Na sadenie a presádzanie rastlín. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 8,5 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Malá motyčka (dva hroty, list v tvare srdca), combisystem

11.99
Na kyprenie, prevzdušňovanie a pletie pôdy. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 6 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov

Malá motyčka (tri hroty), combisystem

12.79
Na kyprenie, prevzdušňovanie a pletie pôdy. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 6,5 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Malé hrable, combisystem

12.39

Na hrabanie lístia, buriny a odrezkov trávy na záhonoch. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 12 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Motyčka obojstranná + násada LN-M / ZM 30 multi-star®

11.90

Pracovná šírka 7 cm, jednoduché kyprenie všetkých druhov pôdy – na sekanie jednoducho otočiť, obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave. Vrátane násady ZM 30

Motyčka obojstranná LL-M multi-star®

9.90

Pracovná šírka 5 cm, kypreniepôdy pri mladých rastlinkách - na sekanie jednoducho otočiť, vhodné aj na sadenie

Motyčka obojstranná LN-M multi-star®

9.90

Pracovná šírka 7 cm, jednoduché kyprenie všetkých druhov pôdy – na sekanie jednoducho otočiť, obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave.