Zobrazených 1–24 z 33 výsledkov

Čistič škár,combisystem

13.09
Na ľahké odstraňovanie trávy, machu a buriny z medzier medzi dlažbou a okolo múrikov. Obojstranne brúsený a kalený nôž z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, nepodliehajúci korózii. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Kompletne s kvalitným chráničom noža, ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Kolík na sadenie

9.49

Pre ľahké vysádzanie sadeníc. Vhodne tvarovaná rukoväť s izoláciou proti chladu. Stabilná kovová špička zo zinkovej liatiny, nehrdzavejúcej. Záruka 25 rokov.

Kolík na sadenie kvetinových cibuliek

10.99

Roztvárateľný, z kvalitnej ocele. Záruka 25 rokov.

Kultivátor, combisystem

12.39
Na kyprenie, prevzdušňovanie a pletie pôdy šetrné ku koreňom. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 7 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Kvetinová lopatka

5.90

Na sadenie a presádzanie rastlín. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 8 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii. Záruka 25 rokov.

Kvetinová lopatka úzka

5.90

Na sadenie a presádzanie rastlín. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 6 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii. Záruka 25 rokov.

Kvetinové hrable, combisystem

12.19

Na hrabanie a kyprenie pôdy. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 8,5 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.

Kvetinový drapák, combisystem

10.59
Na kyprenie pôdy na záhonoch a v kvetinových hrantíkoch. Z kvalitnej ocele, povlakované. Pracovná šírka 7 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nešmýka sa ani pri ťažných pohyboch. Ochrana proti korózii, možnosť predĺženia, nestratiteľná upevňovacia skrutka s prvkami z mäkkého plastu. Záruka 25 rokov.