Zobrazených 1–24 z 37 výsledkov

Holandská motyčka QuikFit

15.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Ostrá hrana na odstránenie buriny, tvarovanie riadkov pred siatím, alebo na odstraňovanie machu. Kalená pracovná časť je z bórovej ocele

Kultivátor 9 cm, combisystem

10.19
Na kyprenie a prevzdušňovanie pôdy s dôrazom na ochranu koreňového systému. Veľmi vhodný pre kamenisté pôdy a husto rastúce kultúry. Pracovná šírka 9 cm. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.

Kultivátor malý, zahnutý QuikFit

10.00
Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Na šetrné kyprenie pôdy okolo rastlín pre ľahšie hnojenie, Karbónová oceľ.

Kultivátor QuikFit klasický

16.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.

Kultivátor s tromi hrotmi a motyčkou QuikFit

20.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Dvojitý nástroj na kultiváciu a prevzdušnenie pôdy. Vhodné pre prípravu záhonov. Hroty a motyčka sú z kalenej ocele

Kultivátor s tromi hrotmi QuikFit

16.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.

Kyprič 14 cm, combisystem

39.29
Pre zvlášť jemné drvenie pôdy špeciálne tvarovanými hviezdicovými kolieskami. Pracovná šírka 14 cm. Odporúčaná dĺžka násady 150 cm. Záruka 25 rokov.

Kyprič BA-M multi-star®

9.90
Pracovná šírka 9 cm, šetrne kyprí ľahké aj kamenisté pôdy pre dobré zásobenie živinami,obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej úprave

Kyprič pôdy BE-M multi-star®

11.90
Pracovná šírka 11 cm, šetrne kyprí ľahké aj kamenisté pôdy pre dobré zásobenie živinami,obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej úprave

Kyprič pôdy JA-M 20 multi-star®

29.90
Pracovná šírka 20 cm, kopcovanie, ryhovanie, ťahanie zavlažovacích jarčekov.

Lopatka QuikFit

10.00
Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Na sadenie a presádzanie. Bórová oceľ.

Lopatka záhradná LU-SM multi-star®

15.90
Pracovná šírka 8 cm, sadenie a presádzanie rastlín v nádobách, maximálne stabilná vďaka hrubému materiálu.

Motyčka 16 cm, combisystem

15.69
Na kyprenie a plienenie buriny. Vymeniteľný list zo zušľachtenej nerez ocele. Konštrukcia s dvojitým strmeňom pre silné namáhanie. Odporúčaná dĺžka násady 150 cm. Záruka 25 rokov.

Motyčka dvojstranná QuikFit

10.00

Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Na okopávanie rastlín, na prevzdušňovanie pôdy a odstránenie buriny, Čepele z bórovej ocele.

Motyčka GS-M 14 multi-star®

14.90

Pracovná šírka 14 cm, pletie v ľahkej pôde ťahaním dopredu a dozadu, extra kalené atým veľmi stabilné.

Motyčka GS-M 16 multi-star®

15.90

Pracovná šírka 16 cm, pletie v ľahkej pôde ťahaním dopredu a dozadu, extra kalené atým veľmi stabilné.

Motyčka HW-M 15 multi-star®

15.90

Pracovná šírka 15 cm, bez námahy usekne hlboké korene buriny a zároveň prekyprí pôdu, veľmi ostrý výmenný nôž.

Motyčka na burinu 16 cm, combisystem

14.19
Pre ľahké odstraňovanie buriny. List zo zušľachtenej nerez ocele. Odporúčaná dĺžka násady 150 cm. Záruka 25 rokov.

Motyčka obojstranná iL-M 3 multi-star®

13.90

Pracovná šírka 8 cm, bez námahy kyprí všetky pôdy, na sekanie jednoducho otočiť, obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave

Motyčka obojstranná iM-M multi-star®

11.90

Pracovná šírka 7 cm, ľahko skyprí všetky pôdy - na sekanie jednoducho otočiť, obzvlášť odolné vďaka 3-vrstvovej povrchovej úprave

Motyčka QuikFit

15.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Účinný nástroj na odstránenie buriny medzi riadkami, Pracovná časť je z nerez ocele.

Plečka DH-M multi-star®

17.90

Pracovná šírka 13 cm, jednoduché odburinenie ľahkými nárazmi, obzvlášť stabilná, extra zakalená, veľmi ostrý nôž

Plečka HU-M 10 multi-star®

12.90

Pracovná šírka 10 cm, ideálna na vyplivaniemedzi rastlinami, hlavne husto vysadneých záhonov, veľmi ostrý výmenný nôž

Plečka HU-M 15 multi-star®

14.90

Pracovná šírka 15 cm, ideálna na vyplivaniemedzi rastlinami, hlavne husto vysadneých záhonov, veľmi ostrý výmenný nôž