Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov

Drevená násada 130 cm, combisystem

10.79
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka.Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Drevená násada 150 cm, combisystem

14.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Drevená násada 180 cm, combisystem

16.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Násada FISKARS Solid

13.99
Násada na hrable a metlys úchytom je kompatibilná so všetkými hrablami a metlami z rady Solid. Je vyrobená s odľahčeného

Násada hliníková ergoline Alu 130, combisystem

18.49
Mnohostranné použitie pre všetky druhy náradia z radu combisystem. Zahnuté držadlo na konci násady zabraňuje skĺznutiu a zlepšuje držanie zadnej vodiacej ruky. Ryhované opláštenie z umelej hmoty pre zvlášť príjemnú nekĺzavú manipuláciu. Ľahké a stabilné prevedenie z hliníka. S nestratiteľnou upevňovacou skrutkou. Záruka 25 rokov.

Predlžovacia násada pre drobné náradie, combisystem

9.89
Na predlžovanie všetkého drobného náradia combisystém. Spoľahlivé spojenie medzi násadou a drobným náradím, odolné voči ťahu a otáčaniu. Jednoducho zložiť držiak drobného náradia combisystém a pevne naskrutkovať na koniec predlžovacej násady. Ľahká, ale robustná násada z hliníku s príjemnou ochranou rukoväti. Dĺžka 78 cm. Záruka 25 rokov.

Teleskopická násada hliníková 160 – 290 cm, combisystem

44.49
Na pohodlnú prácu až do výšky cca 5 m. Z vysoko kvalitného hliníku, vonkajšia násada s povlakom duroplast. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Oválny tvar násady. S tlačným mechanizmom pre ľahké nastavenie dĺžky. Tlmič zabraňuje neúmyselnému zasunutiu. Oválný tvar násady pre väčšiu stabilitu a pre zabránenie pootočeniu vnútornej rúrky. Vhodná pre všetky koncové nástroje z radu combisystem. Záruka 25 rokov.

Teleskopická násada hliníková 210 – 390 cm, combisystem

49.99
Pre pohodlnú prácu až do výšky cca 6 m. Z vysoko kvalitného hliníku, vonkajšia násada s povlakom duroplast. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Oválny tvar násady. S tlačným mechanizmom pre ľahké nastavenie dĺžky. Tlmič zabraňuje neúmyselnému zasunutiu. Oválny tvar násady pre väčšiu stabilitu a pre zabránenie pootočeniu vnútornej rúrky. Vhodná pre všetky koncové nástroje z radu combisystem. Záruka 25 rokov.