Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Drevená násada 130 cm, combisystem

10.79
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka.Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Drevená násada 150 cm, combisystem

14.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Drevená násada 180 cm, combisystem

16.99
Pre individuálne predĺženie všetkého náradia combisystému. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Vysoko kvalitné, pružné jasanové drevo tlmí vibrácie. Európske drevo, certifikované FSC. Záruka 25 rokov.

Hliníková D-násada ZM-AD 120 multi-star®

13.90
Pre všetky dynamické nástroje multi-star ako RM-M, iW-M a KS-M. Dĺžka 120 cm.

Hliníková D-násada ZM-AD multi-star®

14.90

Pre všetky dynamické nástroje multi-star ako RM-M, iW-M a KS-M. Dĺžka 85 cm.

Hliníková násada ZM-A 140 multi-star®

17.90

Vysokokvalitná ľahká hliníková násada, určená pre všetky náradia multi-star. Dĺžka 140 cm.

Hliníková násada ZM-A 150 multi-star®

19.90

Vysokokvalitná ľahká hliníková násada, určená pre všetky náradia multi-star. Dĺžka 150 cm.

Hliníková násada ZMi 12 multi-star®

10.90
Ľahká, vysoko stabilná hliníková násada, ideálna v spojení s multi-star Mini a multi-star čistiace náradie. Dĺžka 118 cm.

Hliníková násada ZMi 15 multi-star®

11.90
Ľahká, vysoko stabilná hliníková násada, ideálna v spojení s multi-star Mini a multi-star čistiace náradie. Dĺžka 144 cm.

Jaseňová násada Promo žltá ZM 150 multi-star®

11.90
Dĺžka 150 cm, kvalitná drevená násada vyrobená z európskeho jaseňa - veľmi solídna a stabilná, s otvorenými pórmi, lakovanie prírodným lakom pohlcuje pot a veľmi dobre sedí v ruke, v mieste uchopenia zúžená pre príjemnú a bezpečnú manipuláciu. Žltá farba .Určená pre všetky nástroje multi-star.

Jaseňová násada ZM 140 multi-star®

10.90
Dĺžka 140 cm, kvalitná drevená násada vyrobená z európskeho jaseňa - veľmi solídna a stabilná, s otvorenými pórmi, lakovanie prírodným lakom pohlcuje pot a veľmi dobre sedí v ruke, v mieste uchopenia zúžená pre príjemnú a bezpečnú manipuláciu. Určená pre všetky nástroje multi-star.

Jaseňová násada ZM 150 multi-star®

13.90

Dĺžka 150 cm, kvalitná drevená násada vyrobená z európskeho jaseňa - veľmi solídna a stabilná, s otvorenými pórmi, lakovanie prírodným lakom pohlcuje pot a veľmi dobre sedí v ruke, v mieste uchopenia zúžená pre príjemnú a bezpečnú manipuláciu. Určená pre všetky nástroje multi-star.

Jaseňová násada ZM 170 multi-star®

16.90

Dĺžka 170 cm, kvalitná drevená násada vyrobená z európskeho jaseňa - veľmi solídna a stabilná, s otvorenými pórmi, lakovanie prírodným lakom pohlcuje pot a veľmi dobre sedí v ruke, v mieste uchopenia zúžená pre príjemnú a bezpečnú manipuláciu. Určená pre všetky nástroje multi-star.

Násada hliníková ergoline Alu 130, combisystem

18.49
Mnohostranné použitie pre všetky druhy náradia z radu combisystem. Zahnuté držadlo na konci násady zabraňuje skĺznutiu a zlepšuje držanie zadnej vodiacej ruky. Ryhované opláštenie z umelej hmoty pre zvlášť príjemnú nekĺzavú manipuláciu. Ľahké a stabilné prevedenie z hliníka. S nestratiteľnou upevňovacou skrutkou. Záruka 25 rokov.

Násada L QuikFit

15.00

Dlhá násada z tvrdeného hliníku kvapkovitého prierezu s mäkkým plastovým poťahom SoftGripTM  v mieste uchopeniapre maximálne pohodlie.

Unikátny zámok umožňuje výmenu náradia behom pár sekúnd.

Závesný otvor pre ľahké uskladnenie.

Násada L teleskopická ( 2280 – 4000 mm ) QuikFit

45.90

Navrhnutá špeciálne pre záhradnícke úlohy vyznačujúce sa ťažkou dostupnosťou ( umožňuje dosah až 6 m ).

Dvojitý zamykací systém pre maximálnu bezpečnosť.

Z ľahkého hliníku. Nastaviteľná dĺžka v rozmedzí 2280 - 4000 mm.

Násada M QuikFit

11.00

Dlhá násada z tvrdeného hliníku kvapkovitého prierezu s mäkkým plastovým poťahom SoftGripTM  v mieste uchopeniapre maximálne pohodlie.

Unikátny zámok umožňuje výmenu náradia behom pár sekúnd.

Závesný otvor pre ľahké uskladnenie.

Násada M teleskopická ( 1400 – 2400 mm ) QuikFit

35.00

Navrhnutá špeciálne pre záhradnícke úlohy vyznačujúce sa ťažkou dostupnosťou ( umožňuje dosah až 4 m ).

Dvojitý zamykací systém pre maximálnu bezpečnosť. 

Kompatibilná so všetkými výrobkami FISKARS QuikFit.

Z ľahkého hliníku. Nastaviteľná dĺžka v rozmedzí 1400 - 2400 mm.

Násada teleskopická Vario 170 – 300 cm ZM-V 3 multi-star®

43.90

Pre multi-star nástroje na údržbu stromov, jazierok a čistenie. Ľahká a stabilná z vysokokvalitného hliníka, bez námahy výsuvná na požadovanú dĺžku, optimálna zmena dĺžky vďaka teleskopickej technike. Dĺžka 170 - 300 cm.

Násada teleskopická Vario 220-400 cm ZM-V 4 multi-star®

46.90

Pre multi-star nástroje na údržbu stromov, jazierok a čistenie. Ľahká a stabilná z vysokokvalitného hliníka, bez námahy výsuvná na požadovanú dĺžku, optimálna zmena dĺžky vďaka teleskopickej technike. Dĺžka 220-400 cm.

Násada teleskopická Vario 95 – 150 cm ZM-V multi-star®

21.90

Pre multi-star nástroje na údržbu stromov, jazierok a čistenie. Ľahká a stabilná z vysokokvalitného hliníka, bez námahy výsuvná na požadovanú dĺžku, optimálna zmena dĺžky vďaka teleskopickej technike. Dĺžka 95-150 cm.

Predlžovacia násada pre drobné náradie, combisystem

9.89
Na predlžovanie všetkého drobného náradia combisystém. Spoľahlivé spojenie medzi násadou a drobným náradím, odolné voči ťahu a otáčaniu. Jednoducho zložiť držiak drobného náradia combisystém a pevne naskrutkovať na koniec predlžovacej násady. Ľahká, ale robustná násada z hliníku s príjemnou ochranou rukoväti. Dĺžka 78 cm. Záruka 25 rokov.

Teleskopická násada hliníková 160 – 290 cm, combisystem

44.49
Na pohodlnú prácu až do výšky cca 5 m. Z vysoko kvalitného hliníku, vonkajšia násada s povlakom duroplast. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Oválny tvar násady. S tlačným mechanizmom pre ľahké nastavenie dĺžky. Tlmič zabraňuje neúmyselnému zasunutiu. Oválný tvar násady pre väčšiu stabilitu a pre zabránenie pootočeniu vnútornej rúrky. Vhodná pre všetky koncové nástroje z radu combisystem. Záruka 25 rokov.

Teleskopická násada hliníková 210 – 390 cm, combisystem

49.99
Pre pohodlnú prácu až do výšky cca 6 m. Z vysoko kvalitného hliníku, vonkajšia násada s povlakom duroplast. Patentované spojenie násady a nestratiteľná upevňovacia skrutka. Oválny tvar násady. S tlačným mechanizmom pre ľahké nastavenie dĺžky. Tlmič zabraňuje neúmyselnému zasunutiu. Oválny tvar násady pre väčšiu stabilitu a pre zabránenie pootočeniu vnútornej rúrky. Vhodná pre všetky koncové nástroje z radu combisystem. Záruka 25 rokov.