Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Ostrič nožov a sekier Xsharp™

15.90
Fiskars Xsharp™ ponúka hodnotný doplnok záhradného náradia. Ľahko sa prenáša a možno ho ovládať ako ľavou, tak aj pravou rukou. Má mechanizmus, ktorý sa jednoducho ovláda. Skladá sa z vodiacej drážky, keramických kotúčikov. Zabezpečuje optimálne ostrie a jeho dlhú trvanlivosť pri sekerách aj nožoch. S nekĺzavou podložkou na zabezpečenie bezpečného ostrenia. Ľahko sa rozoberá aj skladá na ľahké čistenie. Používanie Fiskars Xsharp™ je bezproblémové. Pravidelná starostlivosť pomáha udržať nože a sekery Fiskars stále ostré. Dve ostričky v jednom. Brúsny uhol optimalizovaný na nože a sekery. ľahké používanie, pohodlne sa prenáša, ľahko sa rozoberá na čistenie a údržbu.

Sekera kempingová X5 XXS

38.50

Kvalitná kempingová sekera X5 "XXS" s puzdrom pre outdoorové aktivity. Malá, ľahká, účinná sekera, ktorú môžete jednoducho nosiť v batohu alebo na opasku. Nová generácia sekier je výsledkom dlhoročného vývoja a zdokonaľovanie unikátnej technológie, ktorá sekery FISKARS preslávila

Sekera kempingová X7 XS

44.50
Nová kempingová sekera X7 je ako stvorená pre kempovanie, pre tesárov, outdoor aktivity, na prípravu triesok či pre prípad potreby do auta, loď alebo na chatu. Sekera má perfektne rozloženú hmotnosť pre maximálnu vyváženosť. Ľahké porisko je vyrobené z kompozitného materiálu, čím znižuje únavu pri práci a jeho zahnutý koniec bráni vykĺznutiu z ruky. Sekera X7 je veľmi ľahká a trvanlivá. Dodáva sa s plastovým puzdrom.

Štiepacia sekera X11 S

51.70

Nová univerzálna sekera X11 je ako stvorená na prípravu palivového dreva či na štiepanie menších klátov (10 - 20 cm). Má jednoduché použitie, aj jednou rukou. Ľahké porisko je vyrobené z kompozitného materiálu, čím znižuje únavu pri práci a jeho zahnutý koniec bráni vykĺznutiu z ruky. Dodáva sa s plastovým puzdrom pre jednoduchý transport a uskladnenie

Štiepacia sekera X17 M

64.90
Nová univerzálna sekera X17 je ako stvorená na prípravu palivového dreva či na štiepanie stredných klátov (20 - 30 cm). Má jednoduché použitie, aj jednou rukou. Ľahké porisko je vyrobené z kompozitného materiálu, čím znižuje únavu pri práci a jeho zahnutý koniec bráni vykĺznutiu z ruky. Dodáva sa s plastovým puzdrom pre jednoduchý transport a uskladnenie.

Štiepacia sekera X21 L

59.90

Nová univerzálna sekera od X21 je ako stvorená na prípravu palivového dreva či na štiepanie stredných klátov (20 - 30 cm). Má jednoduché použitie, aj jednou rukou. Ľahké porisko je vyrobené z kompozitného materiálu, čím znižuje únavu pri práci a jeho zahnutý koniec bráni vykĺznutiu z ruky. Dodáva sa s plastovým puzdrom pre jednoduchý transport a uskladnenie.

Štiepacia sekera X25 XL

76.90

Pre štiepanie veľkých klátov s priemerom väčším ako 30 cm. Najpredávanejší model. Ťažká čepeľ vytvára veľkú štiepaciu silu dokonca na najväčšie kláty. Pre správne používanie je nutné mať znalosti.

Štiepacia sekera X27 XXL

84.90
Pre štiepanie extra veľkých klátov s priemerom väčším ako 30 cm. Model s veľkým zaťažením s najdlhším poriskom vďaka čomu má najväčšiu štiepaciu silu. Odporúčame používať so sekerou X21 alebo X25 na štiepanie najväčších a najtvrdších klátov.

Univerzálna sekera 1000A

51.99
Dĺžka 45 cm, celková hmotnosť 1000 g, hmotnosť hlavy sekery 700 g, hlava sekery s antiadhezívnym povlakom, s funkciou kladiva a chráničom ostria. Záruka 25 rokov.

Univerzálna sekera 1400A

58.99
Dĺžka 45 cm, celková hmotnosť 1400 g, hmotnosť hlavy sekery 700 g, hlava sekery s antiadhezívnym povlakom, s funkciou kladiva, ochranou pred nárazom a chráničom ostria. Záruka 25 rokov.

Univerzálna sekera 900B

36.99
Dĺžka 34 cm, celková hmotnosť 900 g, hmotnosť hlavy sekery 700 g, hlava sekery s antiadhezívnym povlakom, s funkciou kladiva a chráničom ostria. Záruka 25 rokov.

Univerzálna sekera X10 S

48.00

Nová univerzálna sekera X10 je navrhnutá pre stavebné a tesárske práce. Ľahké porisko je vyrobené z kompozitného materiálu, čím znižuje únavu pri práci a jeho zahnutý koniec bráni vykĺznutiu z ruky. Uhol ostria 30° je ako stvorený pre sekanie. Sekera X10 je ľahká a trvanlivá. Dodáva sa s plastovým puzdrom.