Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Dvojsečné profesionálne nožnice na stromy RR-VM multi-star®

62.90

Strihajú konáre do priemeru 36 mm, viac ako 75% úspora sily vďaka 4 násobnému kladkovému prevodu, uhol náklonu nastaviteľný o 180 stupňov, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu

Fixačné lanko ZS-M multi-star®

32.90
Napínač lanka so špeciálnou rukoväťou a podpornou funkciou. Ideálny pomocník pri strihaní so všetkými nožnicami na konáre, hlavne však RC-VM, RR-VM,RC-M.

Hák na konáre RT-M multi-star®

12.90
Bez námahy odstránite uvoľnené konáre z koruny stromov, hodí sa na otriasanie ale aj podopretie konárov, s Vario-násadou bezpečná práca bez rebríka až do výšky 5,5m.

Kovadlinkové nožnice na stromy RC-M multi-star®

48.90
Strihajú konáre do priemeru 38 mm, viacako 50% úspora silyvďaka 3,5 násobnému kladkovému prevodu, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu

Nožnice záhradné univerzálne predĺžené UP84

79.90
Univerzálne záhradné nožnice Fiskars sú viacúčelový nástroj s vynikajúcim dosahom do koruny stromov a hustého krovia. Môžete s nimi strihať nad hlavou bez použitia rebríka alebo na úrovni zeme bez ohýbania chrbta či bez práce v kľaku. Veľkú strihaciu silu vyviniete púhym posunom oranžovej rukoväti alebo zatiahnete za oranžovú guľôčku, keď striháte v maximálnej výške. Pokiaľ potrebujete dosiahnuť na ešte vyššie vetvy, skúste teleskopickú verziu nožníc. Nastaviteľná strihacia hlava a perfektný strihací mechanizmus prináša rýchle, ľahké a bezpečné strihanie. Dosah strihania vyše 4 m. K nožniciam sa môže pripojiť jeden predlžovací nástavec 110460. Nastaviteľná strihacia hlava. Uhol strihacej hlavy sa dá prestaviť v rozmedzí do 230°.

Nožnice záhradné univerzálne teleskopické UP86

124.90
Univerzálne záhradné nožnice Fiskars sú viacúčelový nástroj s vynikajúcim dosahom do koruny stromov a hustého krovia. Môžete s nimi strihať nad hlavou bez použitia rebríka alebo na úrovni zeme bez ohýbania chrbta či bez práce v kľaku. Veľkú strihaciu silu vyviniete púhym posunom oranžovej rukoväti alebo zatiahnete za oranžovú guľôčku, keď striháte v maximálnej výške. Pokiaľ potrebujete dosiahnuť na ešte vyššie vetvy, skúste teleskopickú verziu nožníc. Nastaviteľná strihacia hlava a perfektný strihací mechanizmus prináša rýchle, ľahké a bezpečné strihanie. Dosah strihania vyše 6 m. Spoľahlivý mechanizmus na zaistenie nastavenej dĺžky násady. Dĺžka násady je nastaviteľná v rozsahu 2300 až 4100 mm.

Oberač ovocia QuikFit

23.00

Zabudnite na rebrík. Vynikajúci česák QuikFit™ je ideálny nástroj na rýchle a bezpečné oberanie ovocia. V kombinácii s ľahkou teleskopickou násadou dosiahnete do výšky vyše šesť metrov. Dokonca ľahko oberiete aj ovocie z najväčšieho ovocného stromu. Výrobok sa ľahko udržuje. Vrecúško sa dá vyprať.Zužujúce sa zuby v tvare písmena V na ľahké uchopenie a odtrhnutie ovocia, odnímateľné bavlnené vrecúško, konštrukcia je z materiálu FiberComp™ na vysokútrvanlivosť, môže sa používať s bežnou alebo teleskopickou násadou. .

Oberač ovocia s kĺbom RG-M multi-star®

17.90

Oberanie ovocia a bez poškodenia - pružná, zaoblená korunka a čepieľka uľahčujú oberanie ovocia, s Vario násadou ZM-V4 umožňuje bezpečné oberanie bez rebríka až do výšky 5,5 m

Profesionálne kovadlinkové nožnice na stromy RC-VM multi-star®

62.90

Strihajú konáre do priemeru 40 mm, viac ako 75% úspora sily vďaka 4 násobnému kladkovému prevodu, uhol náklonu nastaviteľný o 180 stupňov, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu

Sada náradia PCS PRO 370 / RG-M / ZM-V4 multi-star®

77.90

Set pílky na konáre PCS PRO 370 a zberača ovocia RG-M s teleskopickou násadou ZM-V4

Sada náradia PCS PRO 370 / ZM-V4 multi-star®

69.90
Set pílky na konáre PCS PRO 370 s teleskopickou násadou ZM-V4

Sada náradia RC-M / ZM-V3 multi-star®

75.90

Set nožníc na konáre RC-M s teleskopickou násadou ZM-V3

Sada náradia RG-M / ZM-V3 multi-star®

46.90

Set zberača ovocia RG-M s teleskopickou násadou ZM-V3

Univerzálne nožnice QuikFit

42.00

Strihanie stromov sú teraz jednoduchšie vďaka týmto vynikajúcim nožniciam. Používajú sa s teleskopickými násadami. Zlepšené strižné vlastnosti vďaka mechanizmu PowerReel, Možno odstrihnúť konár až do priemeru 32 mm v závislosti na tvrdosti dreva, 12x väčší strižná sila v porovnaní so štandardným mechanizmom, Strihanie vo výške, Strihacia hlava sa môže nastaviť v rozmedzí 26°, Obojručné držanie zvyšuje stabilitu, Žiadne vonkajšie ovládacie lanká na strihací hlave.