Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť bočný panel
multi-star® RR-VM 2-sečné profesionálne nožnice na stromy
Zatvoriť

Dvojsečné profesionálne nožnice na stromy RR-VM multi-star®

62.90

Strihajú konáre do priemeru 36 mm, viac ako 75% úspora sily vďaka 4 násobnému kladkovému prevodu, uhol náklonu nastaviteľný o 180 stupňov, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu

multi-star® ZS-M Fixačné lanko
Zatvoriť

Fixačné lanko ZS-M multi-star®

32.90
Napínač lanka so špeciálnou rukoväťou a podpornou funkciou. Ideálny pomocník pri strihaní so všetkými nožnicami na konáre, hlavne však RC-VM, RR-VM,RC-M.
multi-star® RT-M Hák na konáre
Zatvoriť

Hák na konáre RT-M multi-star®

12.90
Bez námahy odstránite uvoľnené konáre z koruny stromov, hodí sa na otriasanie ale aj podopretie konárov, s Vario-násadou bezpečná práca bez rebríka až do výšky 5,5m.
multi-star® RC-M Kovadlinkové nožnice na stromy
Zatvoriť

Kovadlinkové nožnice na stromy RC-M multi-star®

48.90
Strihajú konáre do priemeru 38 mm, viacako 50% úspora silyvďaka 3,5 násobnému kladkovému prevodu, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu
Nožnice záhradné univerzálne predĺžené UP84
Zatvoriť

Nožnice záhradné univerzálne predĺžené UP84

79.90
Univerzálne záhradné nožnice Fiskars sú viacúčelový nástroj s vynikajúcim dosahom do koruny stromov a hustého krovia. Môžete s nimi strihať nad hlavou bez použitia rebríka alebo na úrovni zeme bez ohýbania chrbta či bez práce v kľaku. Veľkú strihaciu silu vyviniete púhym posunom oranžovej rukoväti alebo zatiahnete za oranžovú guľôčku, keď striháte v maximálnej výške. Pokiaľ potrebujete dosiahnuť na ešte vyššie vetvy, skúste teleskopickú verziu nožníc. Nastaviteľná strihacia hlava a perfektný strihací mechanizmus prináša rýchle, ľahké a bezpečné strihanie. Dosah strihania vyše 4 m. K nožniciam sa môže pripojiť jeden predlžovací nástavec 110460. Nastaviteľná strihacia hlava. Uhol strihacej hlavy sa dá prestaviť v rozmedzí do 230°.
Nožnice záhradné univerzálne teleskopické UP86
Zatvoriť

Nožnice záhradné univerzálne teleskopické UP86

124.90
Univerzálne záhradné nožnice Fiskars sú viacúčelový nástroj s vynikajúcim dosahom do koruny stromov a hustého krovia. Môžete s nimi strihať nad hlavou bez použitia rebríka alebo na úrovni zeme bez ohýbania chrbta či bez práce v kľaku. Veľkú strihaciu silu vyviniete púhym posunom oranžovej rukoväti alebo zatiahnete za oranžovú guľôčku, keď striháte v maximálnej výške. Pokiaľ potrebujete dosiahnuť na ešte vyššie vetvy, skúste teleskopickú verziu nožníc. Nastaviteľná strihacia hlava a perfektný strihací mechanizmus prináša rýchle, ľahké a bezpečné strihanie. Dosah strihania vyše 6 m. Spoľahlivý mechanizmus na zaistenie nastavenej dĺžky násady. Dĺžka násady je nastaviteľná v rozsahu 2300 až 4100 mm.
QuikFit Česák na ovocie
Zatvoriť

Oberač ovocia QuikFit

23.00

Zabudnite na rebrík. Vynikajúci česák QuikFit™ je ideálny nástroj na rýchle a bezpečné oberanie ovocia. V kombinácii s ľahkou teleskopickou násadou dosiahnete do výšky vyše šesť metrov. Dokonca ľahko oberiete aj ovocie z najväčšieho ovocného stromu. Výrobok sa ľahko udržuje. Vrecúško sa dá vyprať.Zužujúce sa zuby v tvare písmena V na ľahké uchopenie a odtrhnutie ovocia, odnímateľné bavlnené vrecúško, konštrukcia je z materiálu FiberComp™ na vysokútrvanlivosť, môže sa používať s bežnou alebo teleskopickou násadou. .

multi-star® RG-M Oberač ovocia s kĺbom
Zatvoriť

Oberač ovocia s kĺbom RG-M multi-star®

17.90

Oberanie ovocia a bez poškodenia - pružná, zaoblená korunka a čepieľka uľahčujú oberanie ovocia, s Vario násadou ZM-V4 umožňuje bezpečné oberanie bez rebríka až do výšky 5,5 m

multi-star® RC-VM Profesionálne kovadlinkové nožnice na stromy
Zatvoriť

Profesionálne kovadlinkové nožnice na stromy RC-VM multi-star®

62.90

Strihajú konáre do priemeru 40 mm, viac ako 75% úspora sily vďaka 4 násobnému kladkovému prevodu, uhol náklonu nastaviteľný o 180 stupňov, s Vario násadou ZM-V4 bezpečné strihanie bez rebríka až do výšky 5,5 m. Vrátane vedenia lanka, kotré sa pripevní na násadu

multi-star® Sada náradia PCS PRO 370 / RG-M / ZM-V4
Zatvoriť

Sada náradia PCS PRO 370 / RG-M / ZM-V4 multi-star®

77.90

Set pílky na konáre PCS PRO 370 a zberača ovocia RG-M s teleskopickou násadou ZM-V4

multi-star® Sada náradia PCS PRO 370 / ZM-V4
Zatvoriť

Sada náradia PCS PRO 370 / ZM-V4 multi-star®

69.90
Set pílky na konáre PCS PRO 370 s teleskopickou násadou ZM-V4
multi-star® Sada náradia RC-M / ZM-V3
Zatvoriť

Sada náradia RC-M / ZM-V3 multi-star®

75.90

Set nožníc na konáre RC-M s teleskopickou násadou ZM-V3

multi-star® Sada náradia RG-M / ZM-V3
Zatvoriť

Sada náradia RG-M / ZM-V3 multi-star®

46.90

Set zberača ovocia RG-M s teleskopickou násadou ZM-V3

QuikFit Univerzálne nožnice
Zatvoriť

Univerzálne nožnice QuikFit

42.00

Strihanie stromov sú teraz jednoduchšie vďaka týmto vynikajúcim nožniciam. Používajú sa s teleskopickými násadami. Zlepšené strižné vlastnosti vďaka mechanizmu PowerReel, Možno odstrihnúť konár až do priemeru 32 mm v závislosti na tvrdosti dreva, 12x väčší strižná sila v porovnaní so štandardným mechanizmom, Strihanie vo výške, Strihacia hlava sa môže nastaviť v rozmedzí 26°, Obojručné držanie zvyšuje stabilitu, Žiadne vonkajšie ovládacie lanká na strihací hlave.