Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Hrable na trávnik UH-M 60 multi-star®

24.90
Pracovná šírka 58 cm, na hrabanie veľkých plôch, oblúk pritom zadržiava hrabaný materiál, vonkajšie zuby obzvlášť zakalené a pevné.

Hrable na trávu 60 cm, combisystem

22.19
Na čistenie trávnika od pokosenej trávy a lístia. So zariadením pre zachytávanie trávy. Odporúčaná dĺžka násady 180 cm. Záruka 25 rokov.

Hrable široké QuikFit

25.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Široké hrable na hrabanie väčších plôch, Kalená uhlíková oceľ.

Kyprič trávnika, combisystem

63.49
Na dôkladné odstránenie machu, buriny a plstnatej trávy. Ľahká práca s úsporou námahy pomocou zdvižnej osy. Špeciálne nože s klzným chrbátom zo zušľachtenej pružinovej nerez ocele. Pracovná šírka 32 cm. Odporúčaná dĺžka násady 180 cm. Záruka 25 rokov.

Nôž na okraje trávnikov QuikFit

17.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na odkrojenie prerasteného okraja trávnika, do tvrdej pôdy sa zarazí stupením na hornú časť, Čepeľ z bórovej oceli s plochým horným okrajom.

Orezávač hrán trávnika RM-M multi-star®

19.90

Pracovná šírka 22,5 cm, okraj trávnika zasekne priamo a čisto, nášlapná hrana pre pohodlnú prácu, obzvlášť stabilný zakalený materiál

Orezávač okrajov trávnika RB-M multi-star®

54.90

Hladké a čisté strihanie trávy po okraji.

Orezávač okrajov trávnika, combisystem

22.19
Na zarovnávanie okrajov trávnika. Použitie pre rýľovanie a zarovnávanie. Okraje naostrené a tvrdené. Odporúčaná dĺžka násady 130 cm. Záruka 25 rokov.

Prevzdušňovač trávniku QuikFit

35.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na prevzdušňovanie menších trávnikov s horším prístupom. Umožňuje lepší prívod živín, vody a vzduchu ku koreňom trávy. Pracovná časť je z kalenej ocele

Prevzdušňovacie hrable QuikFit

28.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na odstraňovanie machu a uschnutej trávy z trávnika, Kalená uhlíková oceľ.

Verikutačné hrable, combisystem

29.36

Špicaté prsty na odstránenie machu a plstnatej trávy. Zaguľatené, husté prsty na zhrabávanie lístia, smetia, kameňov. Pozinkované rezacie a zhrabávacie prsty. Pracovná šírka 35 cm. Odporúčaná dĺžka násady 180 cm. Záruka 25 rokov.

Vertikutačné hrable s kolesami UR-M 3 multi-star®

41.90

Pracovná šírka 30 cm, dôkladne vyčistia trávnik od machu a trávnej plsti, výkyvné vertikutačné nože uložené v ložiskách, ľahko sa točiace kolieska

Vertikutačné hrable výkyvné UG-M 3 multi-star®

27.90

Pracovná šírka 30 cm, vonkajšie zuby sú obzvlášť pevné, sú extra zakalené, výkyvné vertikutačné nože v ložiskách.