Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť bočný panel
multi-star® iW-M Vypichovač bodliakov
Zatvoriť

Vypichovač bodliakov iW-M multi-star®

15.90

Pracovná šírka 4 cm, zatočiť, potiahnuť - hotovo. Bez námahy a vzpriamene odstránite burinu s hlbokým koreňom.

iW-A Vypichovač burín Automatic
Zatvoriť

Vypichovač burín Automatic, iW-A

39.90

Dĺžka 1100 mm, vypichovanie burín ( najmä púpavy ), bez chémie a zohýbania sa, komfortná D-rukoväť s penovou vložkou,sklopná nášlapná hrana - zaberie menej miesta pri uskladnení, uchopí burinu v hĺbke erezovými čepeľami, ľahké vytiahnutie buriny pomocou nožnej páky

multi-star® KS-M Vypichovač burín
Zatvoriť

Vypichovač burín KS-M multi-star®

12.90

Šírka nášlapnej hrany 17 cm, odstraňovanie buriny s hlbokými koreňmi bez zohýbania, ľahká práca vďaka nášlapnej hrane.

QuikFit Vypichovač buriny
Zatvoriť

Vypichovač buriny QuikFit

10.00

Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Na odstránenie buriny, ako sú púpavy a bodliaky. Vhodné pre úzke miesta. Bórová oceľ.

Vytrhávač buriny
Zatvoriť

Vytrhávač buriny

31.79

Patentovaný vytrhávač buriny pre ľahké a účinné odstraňovanie buriny (predovšetkým púpav) pri vzpriamenom držaní tela. 2 špeciálne nože zaisťujú ľahké vniknutie do pôdy a nenamáhavé vytiahnutie buriny. S vyhadzovačom pre ľahké odstraňovanie vytrhnutej buriny bez špinavých rúk. Celková dĺžka cca 110 cm. Záruka 25 rokov.

Vytrhávač buriny Light
Zatvoriť

Vytrhávač buriny Light

34.90
Vytrhávače buriny sú dômyselným vynálezom na jednoduché a ekologické odstránenie buriny z vášho trávnika. Vytrhávače Fiskars majú čeľuste z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorým ľahko uchopíte burinu aj s koreňmi, bez potreby ohýbať chrbát. Celú burinu následne ľahko vytiahnete. Vytrhávače sú ideálne na použitie proti púpavám, bodliakom alebo aj inej burine. Zbavte sa buriny tromi jednoduchými krokmi: zašliapnite hroty vytrhávača okolo buriny – pritiahnutím cez páku burinu vytiahnite – vyhadzovačom odhoďte burinu.Ergonómia vytrhávača je navrhnutá priamo pre ženy.Ľahký vytrhávač buriny na odstraňovanie buriny aj s jej koreňmi ergonomicky a bez námahy.Odľahčená hliníková násada .Čeľuste z hliníkovej ocele.
Vytrhávač buriny SmartFit
Zatvoriť

Vytrhávač buriny SmartFit

59.90
Vytrhávače buriny sú dômyselným vynálezom na jednoduché a ekologické odstránenie buriny z vášho trávnika. Vytrhávače Fiskars majú čeľuste z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorým ľahko uchopíte burinu aj s koreňmi, bez potreby ohýbať chrbát. Celú burinu následne ľahko vytiahnete. Vytrhávače sú ideálne na použitie proti púpavám, bodliakom alebo aj inej burine.Zbavte sa buriny tromi jednoduchými krokmi: zašliapnite hroty vytrhávača okolo buriny – pritiahnutím cez páku burinu vytiahnite – vyhadzovačom odhoďte burinu. Na odstraňovanie buriny ergonomicky, bez námahy a aj s koreňom. Teleskopická násada nastaviteľná v rozmedzí 990 - 1190 mm.
Vytrhávač buriny Xact
Zatvoriť

Vytrhávač buriny Xact

44.90
Parádny vytrhávač buriny z rady Xact ako stvorený pre odstránenie buriny aj s jeho koreňmi bez námahy. Má ergonomicky tvarované držadlo, pohodlný úchop.