Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Vypichovač bodliakov iW-M multi-star®

15.90

Pracovná šírka 4 cm, zatočiť, potiahnuť - hotovo. Bez námahy a vzpriamene odstránite burinu s hlbokým koreňom.

Vypichovač burín Automatic, iW-A

39.90

Dĺžka 1100 mm, vypichovanie burín ( najmä púpavy ), bez chémie a zohýbania sa, komfortná D-rukoväť s penovou vložkou,sklopná nášlapná hrana - zaberie menej miesta pri uskladnení, uchopí burinu v hĺbke erezovými čepeľami, ľahké vytiahnutie buriny pomocou nožnej páky

Vypichovač burín KS-M multi-star®

12.90

Šírka nášlapnej hrany 17 cm, odstraňovanie buriny s hlbokými koreňmi bez zohýbania, ľahká práca vďaka nášlapnej hrane.

Vypichovač buriny QuikFit

10.00

Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Na odstránenie buriny, ako sú púpavy a bodliaky. Vhodné pre úzke miesta. Bórová oceľ.

Vytrhávač buriny

31.79

Patentovaný vytrhávač buriny pre ľahké a účinné odstraňovanie buriny (predovšetkým púpav) pri vzpriamenom držaní tela. 2 špeciálne nože zaisťujú ľahké vniknutie do pôdy a nenamáhavé vytiahnutie buriny. S vyhadzovačom pre ľahké odstraňovanie vytrhnutej buriny bez špinavých rúk. Celková dĺžka cca 110 cm. Záruka 25 rokov.

Vytrhávač buriny Light

34.90
Vytrhávače buriny sú dômyselným vynálezom na jednoduché a ekologické odstránenie buriny z vášho trávnika. Vytrhávače Fiskars majú čeľuste z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorým ľahko uchopíte burinu aj s koreňmi, bez potreby ohýbať chrbát. Celú burinu následne ľahko vytiahnete. Vytrhávače sú ideálne na použitie proti púpavám, bodliakom alebo aj inej burine. Zbavte sa buriny tromi jednoduchými krokmi: zašliapnite hroty vytrhávača okolo buriny – pritiahnutím cez páku burinu vytiahnite – vyhadzovačom odhoďte burinu.Ergonómia vytrhávača je navrhnutá priamo pre ženy.Ľahký vytrhávač buriny na odstraňovanie buriny aj s jej koreňmi ergonomicky a bez námahy.Odľahčená hliníková násada .Čeľuste z hliníkovej ocele.

Vytrhávač buriny SmartFit

59.90
Vytrhávače buriny sú dômyselným vynálezom na jednoduché a ekologické odstránenie buriny z vášho trávnika. Vytrhávače Fiskars majú čeľuste z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorým ľahko uchopíte burinu aj s koreňmi, bez potreby ohýbať chrbát. Celú burinu následne ľahko vytiahnete. Vytrhávače sú ideálne na použitie proti púpavám, bodliakom alebo aj inej burine.Zbavte sa buriny tromi jednoduchými krokmi: zašliapnite hroty vytrhávača okolo buriny – pritiahnutím cez páku burinu vytiahnite – vyhadzovačom odhoďte burinu. Na odstraňovanie buriny ergonomicky, bez námahy a aj s koreňom. Teleskopická násada nastaviteľná v rozmedzí 990 - 1190 mm.

Vytrhávač buriny Xact

44.90
Parádny vytrhávač buriny z rady Xact ako stvorený pre odstránenie buriny aj s jeho koreňmi bez námahy. Má ergonomicky tvarované držadlo, pohodlný úchop.