Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Hliníková lopata na sneh s D hliníkovou násadou SN-MA 45 / ZM-AD 120 multi-star®

44.90
Hliníková lopata na sneh 45 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli , stabilná hliníková hrana. Vrátane hliníkovej násady s D rukoväťou ZM-AD.

Hliníková lopata na sneh SN-MA 45 multi-star®

29.90
Hliníková lopata na sneh 45 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli , stabilná hliníková hrana

Lopata na sneh ES 40, combisystem

18.99
Pevný plast, nízka hmotnosť. Odolná voči teplotám do - 40°C a voči soli. Pracovná šírka 40 cm. S hliníkovou lištou. Odporúčaná násada: hliníková 130 alebo 150 cm. Záruka 25 rokov.

Lopata na sneh ES 50, combisystem

20.99
Pevný plast, nízka hmotnosť. Odolná voči teplotám do - 40°C a voči soli. Pracovná šírka 50 cm. S hliníkovou lištou. Odporúčaná násada: hliníková 130 alebo 150 cm. Záruka 25 rokov.

Lopata na sneh KST 50, combisystem

20.99
Pre ľahké odpratávanie snehu. Nehlučná, pevná plastová hrana odolná voči oderu, šetrná k podkladu. Ideálna pre všetky podklady, obzvlášť pre nerovné plochy ako sú napr. prírodný kameň, dlažba alebo dlaždice. Ľahký, pevný list z plastu: odolný voči mrazu do -40 ° C a voči posypovej soli. Optimálny uhol listu pre perfektné výsledky upratovania. Široký okraj pre veľkú stabilitu. Vysoké bočné okraje zabraňujú nežiadúcemu bočnému skĺzavaniu snehu. Široké rebrovanie pre dobré klzné vlastnosti. Extrémne jemná povrchová štruktúra, aby mohol sneh lepšie skĺzavať. Záruka 25 rokov. Pracovná šírka: 50 cm. Doporučená násada: combisystem – hliníková násada Ergoline 130 cm, č.v. 3734.

Lopata QuikFit™ na sneh

17.00
Šikovná lopata na jednoduché upratovanie snehu z terás a dvorov. Používa sa s násadami QuikFit™, má unikátny automatický dvojitý zamykací systém – držiteľ ocenenia Red Dot Award. Ideálna na zhrňovanie snehu z terás a menších dvorov, Pracovná časť z odolného PP plastu s hliníkovou lištou, Odporúčaná násada: násada QuikFit™ Graphite L (č. 1000661) .

Lopata SnowXpert

30.00
Lopata Fiskars SnowXpert TM má ľahkú hliníkovú násadu s oranžovým plastovým povlakom. Ergonomicky navrhnutá rukoväť sa pohodlne a pevne držia i rukou v silnej rukavici. Čepeľ lopaty z polypropylénu je ľahká a pevná. Hodí sa pre odhadzovanie suchého i ťažkého mokrého snehu v stiesnených priestoroch ako je nádvorie alebo okolo auta. Rovnako ako u ostatného náradia SnowXpert je pracovná čepeľ opatrená novou patentovanou Al lištou, ktorá je vo vnútri vystužená oceľovým drôtom. Tým je zvýšená tuhosť a odolnosť lišty a lišta má až trikrát dlhšiu trvanlivosť, než je u bežného náradia.

Lopatka do auta SnowXpert™

20.00
Lopatka má vďaka čepeli z nehrdzavejúcej ocele a ultra ľahkej kompozitnej štruktúre vyššiu odolnosť než iné podobné nástroje a odstráni aj zmrznutý sneh s ľahkosťou. Hrana z nehrdzavejúcej ocele pre väčšiu odolnosť, Odolná kompozitná štruktúra. Malá hmotnosť a šikovná veľkosť

Lopatka do auta Solid™

11.90
Funkčný nástroj na odstraňovanie snehu okolo vozidla. Kompaktná veľkosť vhodná pre každé vozidlo. Odolné vyhotovenie

multi-star® SR-M 60 Strešná lopata na sneh

19.90
Lopata na zhŕňanie snehu zo šikmých striech.

Odhŕňač SnowXpert

63.50
Plastová čepeľ zhrňovače Fiskars SnowXpert ™ je ľahká, má vysokú tuhosť a pevnosť. Rám aj držadlo z oceľových trubiek je pevné a zaručuje pohodlné držanie. Zhrňovač je vhodný pre upratovanie snehu na väčších plochách a otvorených priestranstvách.Rovnako ako u ostatného náradia SnowXpert je pracovná čepeľ opatrená novou patentovanou Al lištou, ktorá je vo vnútri vystužená oceľovým drôtom. Tým je zvýšená tuhosť a odolnosť lišty a lišta má až trikrát dlhšiu trvanlivosť proti opotrebeniu, než je u bežného náradia. Ľahký zhrňovač vhodný pre upratovanie snehu na väčších plochách.

Plastová lopata na sneh s D hliníkovou násadou SN-M 42 / ZM-AD 120 multi-star®

25.90
Plastová lopata na sneh , 42 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli, stabilná hliníková hrana. Vrátane hliníkovej násady s D rukoväťou ZM-AD 120 .

Plastová lopata na sneh s D hliníkovou násadou SN-M 55 / ZM-AD 120 multi-star®

29.90
Plastová lopata na sneh , 55 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli, stabilná hliníková hrana, 2 hliníkové stupadlá. Vrátane hliníkovej násady ZM-AD 120.

Plastová lopata na sneh SN-M 42 multi-star®

14.50

Plastová lopata na sneh , 42 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli, stabilná hliníková hrana

Plastová lopata na sneh SN-M 55 multi-star®

17.50

Plastová lopata na sneh , 55 cm, ľahká a stabilná, odolná voči posypovej soli, stabilná hliníková hrana, 2 hliníkové stupadlá.

Ručný sypač

9.59

Jednoduché rozptyľovanie zimných posypových materiálov na menších plochách. Vhodné pre piesok, soľ, drť. Jednoduché rozmetanie vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému. Jednoduché nastavenie pomocou veľkého nastavovacieho gombíka, napríklad pri práci v rukaviciach. Ľahké otváranie cez bajonetový uzáver. Zásobník sa dobre drží vďaka priehlbeninám na dvoch stranách. Záruka 25 rokov.

Sekáčik na ľad IC-M multi-star®

10.90

Sekáčik na ľad 15 cm, výmenné nože.

Škrabka na ľad 15 cm, combisystem

11.99

Na odstraňovanie ľadu alebo ušliapaného snehu. Oceľový list, pracovná šírka 15 cm. Vhodná taktiež k celoročnémumu používaniu napr. na odstraňovanie zaschnutých nečistôt. Odporúčané násady: drevené. Záruka 25 rokov.

Škrabka na ľad s metličkou do auta SnowXpert™

15.50
Naša škrabka na ľad s metličkou v sebe kombinuje inovatívny dizajn a moderné materiály. Vďaka tomu očistíte svoje auto jemne a efektívne, nehľadiac na počasie.Metlička s 2 radmi vlákien efektívne vyčistí a pritom nepoškriabe povrch. Predná hrana metličky je špeciálne určená na čistenie skiel spätných zrkadiel . Škrabka má dvojitú čepeľ, takže čistí sklo v oboch smeroch ťahu. Metličku je možné oddeliť od škrabky na ľahšie uloženie vo vozidle. Vďaka dlhej násade dosiahnete aj na vzdialenejšie miesta na aute.

Strešná lopata na sneh s teleskopickou násadou SR-M 60/ZM-V4 multi-star®.

49.90
Lopata na zhŕňanie snehu zo šikmých striech. Vrátane teleskopickej násady ZM-V4

Zhŕňač SnowXpert

40.00

Fiskars ponúka široký výber náradia na sneh vrátane zhrnovačov a lopát pre domáce aj pre profesionálne použitie. Náradie Fiskars SnowXpertTM má elegantné oranžové držadlo a patentovanú lištu, ktorá vydrží trikrát dlhšie, než tradičné lišty. Zosilnená polypropylénová pracovná časť

Zmeták na sneh WB 40 M multi-star®

19.90

Zmeták na sneh. Široký 40 cm, extra tvrdé štetiny