Zobrazených 1–24 z 96 výsledkov

Dvojsečné záhradné nožnice RR 1500

14.90

Čistý rez s minim. poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. ergonomická rukoväť s vložkou z mäkkej gumy na hornej rukoväti pre stabilitu pri strihaní, bezpečnostná opierka na palec. Strihajú do priemeru 18 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR 2500

18.90

Čistý rez s minim. poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. ergonomická rukoväť s vložkou z mäkkej gumy na hornej rukoväti pre stabilitu pri strihaní, bezpečnostná opierka na palec, optimálny uhol strihu 30 st. - šetrí kĺby, precízne nastavenie predpätia nožov. Strihajú do priemeru 22 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR 4000

24.90

Čistý rez s minimálnym poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodne pre obe ruky, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná, optimálny uhol strihu 30 st.-šetrí kĺby, vymeniteľné čepele, precízne nastaviteľné predpätie nožov, kĺzavá spodná rukoväť. Rez do priemeru 22 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR 5000, Profi

42.90

Čistý rez s minimálnym poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodne pre obe ruky, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná, hliníkové - najvyšši kvalita a životnosť. Pákový prevod znižuje námahu, optimálny uhol strihu 30 st.-šetrí kĺby, vymeniteľné čepele, precízne nastaviteľné predpätie nožov, so slučkou na zápästie, skrytá pružina. Rez do priemeru 25 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR-EN

9.90

Čistý rez s minim. poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. Rez do priemeru 19 mm.

Multifunkčné nožnice Cuts+More

23.90
Tie najlepšie viacúčelové nožnice pre pravákov, dodávané s praktickým puzdrom. Ergonomický dizajn na pohodlné použitie. Integrované prvky: štiepačka drôtov a tenších lán, korunkový otvárač fliaš. Možnosť oddelenia čepelí – nožnice sa premenia na nôž. Vrátane praktického puzdra s integrovaným ostričom nožníc a rezačkou lepiacej pásky. Čepele z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Multifunkčné nožnice RA-X

14.90

Pre dom a záhradu, nerezové, univerzálne, od strihania kvetov, povrazov, kartónu až po tenké vetvičky, ľahké čistenie, lebo nožnice sa dajú celkom rozobrať. Komfortné rukoväte sú z vnútornej strany opatrené nešmykľavým povrchom.

Nožnice dielenské univerzálne SingleStep™ SP28

12.90

Silné čepele pre strihanie tenkých plechov, plastov, hadíc, drôtu apod. Pozor - nie sú určené na strihanie stromčekov. Pohodlne vytvarované masívne držadlá. Čepele sú z karbónovej ocele.

Nožnice dvojčepeľové FingerLoop P44

19.90

Strihať možno tesne pri kmeni. Na strihanie čerstvého dreva

Nožnice na buxusy HS-B

29.90

Čistý tvarový rez ( napr. buxusy ) vďakakrátkym čepeliam a špeciálne tvarovaným rukovätiam, ergonomické dvojkomponentné rukoväte,variabilné nastavenie prepätia nožov, integrovaný nôž na hrubšie konáre, zahnuté, dvojito brúsené čepele s nepriänavou vrstvou

Nožnice na hrubé konáre SmartFit™, teleskopické L86

59.90

Unikátne nožnice na hrubé konáre s teleskopickými držadlami na jednoduché strihanie blízkych i vzdialených konárov. Vhodné na strihanie hrubých konárov až do priemeru 40 mm. Optimálna pracovná poloha vďaka nastaveniu dĺžky držadiel v rozmedzí 665 – 915 mm. Vrchná pohyblivá čepeľ a spodná čepeľ v tvare háku na jednoduché zachytenie konára a čistý rez. Držadlá s mäkkým povrchom SoftGrip™ na pohodlné držanie.

Nožnice na konáre 500 AL Comfort

36.99

Ultra ľahké, šikovné a silné. Ideálne na strihanie tvrdých, suchých konárov. Nový, patentovaný ozubený prevod s úsporou sily 38 %. Precízne brúsený horný nôž s povlakom proti uľpievaniu rastlinných zvyškov a optimálna strihacia geometria pre čistý, hladký strih. Vymeniteľná nákovka. Extra ľahké, ergonomicky tvarované ramená z plastu a rukoväte umožňujú pohodlnú prácu bez únavy. Dvojité nárazníky chránia kĺby. Záruka 25 rokov.

Nožnice na konáre 500 BL Comfort

36.99

Ultra ľahké, šikovné a silné. Ideálne na strihanie čerstvého dreva. Nový, patentovaný ozubený prevod s úsporou sily 38 %. Precízne brúsené nože s povlakom proti uľpievaniu rastlinných zvyškov a optimálna geometria pre ľahký, čistý strih. Extra ľahké, ergonomicky tvarované ramená z plastu a rukoväte umožňujú pohodlnú prácu bez únavy. Dvojité nárazníky chránia kĺby. Záruka 25 rokov.

Nožnice na kríky HS-G

48.90

O 40 % znížená námaha vďaka zabudovanému pákovému prevodu, integrovaný nôž na hrubšie konáre, ľahké strihanie vďaka vypuklému ostriu, ktoré je obojstranne nabrúsené a ošetrené nepriľnavou vrstvou

Nožnice na kríky HS-TL

41.90

Integrovaný nôž na hrubšie konáre, ľahké strihanie vďaka vypuklému ostriu, ktoré je obojstranne nabrúsené a ošetrené nepriľnavou vrstvou

Nožnice na kríky HS-W

34.90

Integrovaný nôž na hrubšie konáre, vypuklé galvanizované čepele s vlnitým výbrusom

Nožnice na silné vetvy PowerStep™

54.90

Nožnice na silné vetvy PowerStep™. Jednočepeľové vyhotovenie, určené na strihanie suchého a tvrdého dreva. Patentovaná technológia PowerStep™ umožňuje strihať vetvy v jednom alebo viacerých krokoch.

Nožnice na stromy s predĺženou násadou PDC RR 200

87.90

Pákové nožnice na konáre dvojsečné. Dĺžka nožníc s násadou 240 - 400 cm - teleskopická rukoväť, dosah do výšky 5,5 m, technológia Bypass, o 180 st. otočná hlava, jednoduché a rýchle nastavenie strihacej hlavy, nepriľnavý povrch ostria, dobrá manipulácia v korunách stromov. Rez do priemeru 32 mm.

Nožnice na stromy s teleskopickou násadou PDC RR 400 T

119.90

Pákové nožnice na konáre dvojsečné. Dĺžka nožníc s násadou 200 cm, dosah do výšky 3,5 m, technológia Bypass, o 180 st. otočná hlava, jednoduché a rýchle nastavenie strihacej hlavy, nepriľnavý povrch ostria, dobrá manipulácia v korunách stromov. Rez do priemeru 32 mm.

Nožnice na trávu a na živý plot pákové PowerLever™ GS53

69.90

Nožnice na trávu Fiskars sa vyznačujú geniálnym Servo-System™ mechanizmom, ktorý zabezpečuje, že nikdy “nežujú” a garantuje nepretržitú účinnú prácu. Príjemný ľahký dizajn je pohodlný a priateľský. Strihacia hlava sa dá nastaviť v rozsahu 360° a dovoľuje strihať aj svahy s nepríjemným sklonom. Čepele sú zo starostlivo zakalenej švédskej chrómovej ocele. Držadlá sú z polyamidu, vystuženého sklenenými vláknami. Nožnice 113680 a 113690 sú vybavené zámkom, ovládaným palcom pravej ruky. Strihajú vetvy až do priemeru 10mm. Pokročilo riešené nožnice s malou hmotnosťou. Na strihanie trávy, živých plotov a krovín. Unikátny pákový prevod optimalizuje strižnú silu. Sklon natočenia strihacej hlavy možno nastaviť v rozsahu 270°. Dosah strihania je až 2,5 m.

Nožnice na trávu Classic

10.79

Pre presný strih okrajov trávnika. Ergonomický tvar rukovätí pre ľahký strih. Kalené, lesklo pozinkované nože pre dlhú životnosť. Odolné voči korózii. Špeciálne uloženie nožov v ložisku pre trvale silný strih po celej dĺžke nožov. Praktický jednoručný uzáver. Záruka 25 rokov.

Nožnice na trávu Classic, otočné

16.99

Pre presný strih okrajov trávnika, obzvlášť na problematických miestach. Ako u č.v. 8730, ale otočné nože o 360° umožňujú pohodlnú prácu ľavákom i pravákom. Záruka 25 rokov.

Nožnice na trávu Comfort

20.09

Pre presný strih okrajov trávnika. Ergonomický tvar rukovätí pre ľahký strih. Prvky z mäkčeného plastu pre príjemnú manipuláciu. Vlnitý výbrus nožov drží trávu v oblasti strihania a zaisťuje ľahký, presný strih. S povlakom proti uľpievaniu rastlinných zvyškov, kalené nože pre dlhú životnosť. Nehrdzavejúce, ľahké čistenie. Špeciálne uloženie nožov v ložisku pre trvale silný strih po celej dĺžke nožov. Lyžiny pre ľahké vedenie a rovnomernú výšku strihu. Praktický jednoručný uzáver. Záruka 25 rokov.

Nožnice na trávu Comfort, otočné

35.49

Pre presný strih okrajov trávnika, taktiež na problémových miestach. Špeciálny tvar rukovätí s optimálnym vedením sily pre extra ľahké strihanie. O 360° otočné nože umožňujú pohodlnú prácu pre ľavákov i pravákov. Prvky z mäkčeného plastu pre príjemnú manipuláciu. Vlnitý výbrus nožov drží trávu v oblasti strihania a zaistí taktiež ľahké a presné strihanie. S povlakom proti uľpievaniu rastlinných zvyškov, kalené nože pre dlhú životnosť. Speciálne uloženie nožov v ložisku pre trvale silný strih po celej dĺžke nožov. Lyžiny pre ľahké vedenie a rovnomernú výšku strihu. Praktický jednoručný uzáver. Záruka 25 rokov.