Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Nožnice na buxusy HS-B

29.90

Čistý tvarový rez ( napr. buxusy ) vďakakrátkym čepeliam a špeciálne tvarovaným rukovätiam, ergonomické dvojkomponentné rukoväte,variabilné nastavenie prepätia nožov, integrovaný nôž na hrubšie konáre, zahnuté, dvojito brúsené čepele s nepriänavou vrstvou

Nožnice na kríky HS-G

48.90

O 40 % znížená námaha vďaka zabudovanému pákovému prevodu, integrovaný nôž na hrubšie konáre, ľahké strihanie vďaka vypuklému ostriu, ktoré je obojstranne nabrúsené a ošetrené nepriľnavou vrstvou

Nožnice na kríky HS-TL

41.90

Integrovaný nôž na hrubšie konáre, ľahké strihanie vďaka vypuklému ostriu, ktoré je obojstranne nabrúsené a ošetrené nepriľnavou vrstvou

Nožnice na kríky HS-W

34.90

Integrovaný nôž na hrubšie konáre, vypuklé galvanizované čepele s vlnitým výbrusom

Nožnice na trávu a na živý plot pákové PowerLever™ GS53

69.90

Nožnice na trávu Fiskars sa vyznačujú geniálnym Servo-System™ mechanizmom, ktorý zabezpečuje, že nikdy “nežujú” a garantuje nepretržitú účinnú prácu. Príjemný ľahký dizajn je pohodlný a priateľský. Strihacia hlava sa dá nastaviť v rozsahu 360° a dovoľuje strihať aj svahy s nepríjemným sklonom. Čepele sú zo starostlivo zakalenej švédskej chrómovej ocele. Držadlá sú z polyamidu, vystuženého sklenenými vláknami. Nožnice 113680 a 113690 sú vybavené zámkom, ovládaným palcom pravej ruky. Strihajú vetvy až do priemeru 10mm. Pokročilo riešené nožnice s malou hmotnosťou. Na strihanie trávy, živých plotov a krovín. Unikátny pákový prevod optimalizuje strižnú silu. Sklon natočenia strihacej hlavy možno nastaviť v rozsahu 270°. Dosah strihania je až 2,5 m.

Nožnice na živé ploty s pákovým prevodom PowerLever™

39.90

Nožnice na živé ploty sú vybavené progresívnym ozubeným alebo pákovým prevodovým mechanizmom, ktorý výrazne zvyšuje strižnú silu (2,5 x až 3,5 x podľa konštrukcie). Pri otvorených nožniciach je prevod 1:1, pretože v tejto polohe nemusíme pôsobiť takmer žiadnou silou. Pri strihu sa postupne prevodový pomer zväčšuje a maximálny je pri dostrihu. Vďaka tomu striháme živé ploty ľahko a bez rázov. Unikátny pákový systém zvyšuje strižnú silu až 2,5 násobne. Veľmi ľahké a kompaktné nožnice s dobrým dosahom.

Nožnice na živý plot PowerGear™ X s obojstranným prevodom HSX92

59.90

Patentovaný mechanizmus PowerGear™ až 3x zvyšuje strihový výkon a rovnomerne rozdeľuje silu na celú dĺžku čepelí. Držadlá nožníc sú vyrobené z materiálu FiberComp™ (polyamidu vystuženého sklenými vláknami), takže sú ľahké a súčasne veľmi pevné. Pre ľahké zastrihávanie živých plotov a kríkov. Unikátny patentovaný mechanizmus PowerGear™ umožňuje strihať až s 3 krát menšou námahou v porovnaní s bežnými nožnicami na živý plot. Ľahké nožnice s odolnými a precízne vybrúsenými čepeľami, z ktorých je jedna potiahnutá PTFE pre ľahšie strihanie a údržbu. Držadlá nožníc sú vyrobené z odolného a ľahkého materiálu FiberComp™. Komfortný povrch držadiel SoftGrip™ pre optimálne vyváženie a výnimočné pohodlie.

Nožnice na živý plot SingleStep ™, vlnité ostrie HS22

24.90

Nožnice na živý plot SingleStep s vlnitým ostrím HS22 sú ideálnym pomocníkom pri zastrihávaní živých plotov a krovín. Majú veľmi komfortné a odolné rukoväte vyrobené z polypropylénu vyztuženého sklenými vláknami. Čepele s vlnitým ostrím sú z kvalitnej kalenej ocele potiahnutej vrstvou znižujúcou trenie, čo je veľmi praktické pri strihaní aj čistení.

Nožnice na živý plot SmartFit™, teleskopické HS86

59.90

Práca v optimálnej pracovnej polohe vďaka nastaviteľnej dĺžke držadiel v rozmedzí 675 – 925 mm. Vhodné na zastrihávanie živých plotov a kríkov vo výškach alebo pri zemi. Pohodlné držadlá s nešmykľavým SoftGrip™ povrchom. Ergonomický dizajn držadiel.

Nožnice Quantum na živé ploty HS102

69.90

Rad Fiskars Quantum™ je príkladom dômyselnej funkcionality a nadčasového škandinávskeho dizajnu prinášajúceho nové hranice v strihaní. Je vybavený návlekmi Fiskars TruGrip™. TruGrip™ s korkom a vložený oranžový pásik SoftGrip™ z vnútornej strany držadiel prináša väčší komfort pri práci. Precízne vybrúsené čepele z kalenej ocele strihajú čisto a presne. PowerGear™ prevodový mechanizmus nožníc skracuje čas a námahu pri strihaní stromov na polovicu v porovnaní s bežnými mechanizmami.

Pákové nožnice PowerGear™ ozubený prevod

44.90

Nožnice na živé ploty sú vybavené progresívnym ozubeným alebo pákovým prevodovým mechanizmom, ktorý výrazne zvyšuje strižnú silu (2,5 x až 3,5 x podľa konštrukcie). Pri otvorených nožniciach je prevod 1:1, pretože v tejto polohe nemusíme pôsobiť takmer žiadnou silou. Pri strihu sa postupne prevodový pomer zväčšuje a maximálny je pri dostrihu. Vďaka tomu striháme živé ploty ľahko a bez rázov. Špeciálny zubový prevodový mechanizmus postupne zvyšuje strižnú silu pri dostrihu až 3 krát. Nožnice sú veľmi ľahké.

Teleskopické nožnice na živé ploty HS 1000 T

55.90

Dĺžka 770 - 1000 mm, vysoká flexibilita vďaka nastaviteľnej dĺžke oboch rukovätí s bezpečnostnou poistkou, eloxovaná konštrukcia s novým dizajnom, ergonomické dvojkomponentné rukoväte, gumové dorazytlmiace otrasy pri strihaní chránia kĺby, individuálne nastavenie prepätia nožov, integrovaný nôž na hrubšie konáre, zaručuje bezproblémové strihanie hrubších výhonov, pohodlné strihanie pri zemi ako aj vyšších kríkov, precízne nabrúsené vypuklé ostrie s nepriľnavým povrchom, ľahká hliníková konštrukcia