Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Cuts+More multifunkčné nožnice
Zatvoriť

Multifunkčné nožnice Cuts+More

23.90
Tie najlepšie viacúčelové nožnice pre pravákov, dodávané s praktickým puzdrom. Ergonomický dizajn na pohodlné použitie. Integrované prvky: štiepačka drôtov a tenších lán, korunkový otvárač fliaš. Možnosť oddelenia čepelí – nožnice sa premenia na nôž. Vrátane praktického puzdra s integrovaným ostričom nožníc a rezačkou lepiacej pásky. Čepele z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.
RA-X Multifunkčné nožnice
Zatvoriť

Multifunkčné nožnice RA-X

14.90

Pre dom a záhradu, nerezové, univerzálne, od strihania kvetov, povrazov, kartónu až po tenké vetvičky, ľahké čistenie, lebo nožnice sa dajú celkom rozobrať. Komfortné rukoväte sú z vnútornej strany opatrené nešmykľavým povrchom.

SingleStep™ Nožnice dielenské univerzálne SP28
Zatvoriť

Nožnice dielenské univerzálne SingleStep™ SP28

12.90

Silné čepele pre strihanie tenkých plechov, plastov, hadíc, drôtu apod. Pozor - nie sú určené na strihanie stromčekov. Pohodlne vytvarované masívne držadlá. Čepele sú z karbónovej ocele.

Schnipp Schnapp nožnice
Zatvoriť

Nožnice univerzálne Schnipp Schnapp

15.39
Komfortné, praktické viacúčelové nožnice do kuchyne i záhrady. Ideálne na strihanie kvetín, byliniek, povrazov, drôtu, papieru, plastov atď. Špeciálne brúsené ostrie z ušľachtilej ocele, nehrdzavejúce. Možné umývať v umývačkach riadu. Ergonomický design a rukoväte s mäkčenými prvkami. Pre ľavákov i pravákov. Celková dĺžka: 180 mm. Záruka 25 rokov.
Nožnice univerzálne SingleStep™
Zatvoriť

Nožnice univerzálne SingleStep™

12.90

Na strihanie rôznych materiálov na záhrade; tenké plechy, plasty, hadičky, atď. Úzke oceľové čepele. Pohodlne vytvarované masívne držadlá. Pre pravákov i ľavákov . Otvor pre zápästný remienok. Nie sú určené na strihanie stromčekov.