Zobrazených 1–24 z 33 výsledkov

Dvojsečné záhradné nožnice RR 1500

14.90

Čistý rez s minim. poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. ergonomická rukoväť s vložkou z mäkkej gumy na hornej rukoväti pre stabilitu pri strihaní, bezpečnostná opierka na palec. Strihajú do priemeru 18 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR 2500

18.90

Čistý rez s minim. poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. ergonomická rukoväť s vložkou z mäkkej gumy na hornej rukoväti pre stabilitu pri strihaní, bezpečnostná opierka na palec, optimálny uhol strihu 30 st. - šetrí kĺby, precízne nastavenie predpätia nožov. Strihajú do priemeru 22 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR 4000

24.90

Čistý rez s minimálnym poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodne pre obe ruky, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná, optimálny uhol strihu 30 st.-šetrí kĺby, vymeniteľné čepele, precízne nastaviteľné predpätie nožov, kĺzavá spodná rukoväť. Rez do priemeru 22 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR 5000, Profi

42.90

Čistý rez s minimálnym poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodne pre obe ruky, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná, hliníkové - najvyšši kvalita a životnosť. Pákový prevod znižuje námahu, optimálny uhol strihu 30 st.-šetrí kĺby, vymeniteľné čepele, precízne nastaviteľné predpätie nožov, so slučkou na zápästie, skrytá pružina. Rez do priemeru 25 mm.

Dvojsečné záhradné nožnice RR-EN

9.90

Čistý rez s minim. poškodením kôry, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. Rez do priemeru 19 mm.

Nožnice dvojčepeľové FingerLoop P44

19.90

Strihať možno tesne pri kmeni. Na strihanie čerstvého dreva

Nožnice záhradné dvojčepeľové Solid™ P32

10.90

Odolné nožnice vhodné najmä na strihanie čerstvých konárov a výhonov. Optimalizované na rýchle strihanie tenších čerstvých konárov. Veľmi odolné nožnice. Praktický zámok čepelí na bezpečné prenášanie.

Nožnice záhradné FingerLoop, jednočepeľové P43

19.90

Držadlo v tvare oka využíva silu všetkých prstov počas strihania a súčasne ich aj chráni. Vhodné najmä na strihanie suchých tvrdých konárov. Vhodné na strihanie suchého a tvrdého dreva. Horné držadlo s protišmykovým komfortným povrchom SoftGrip™. Pevný doraz je vyrobený z inovatívneho materiálu FiberComp™ na zvýšenie pevnosti. Čepele z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Nožnice záhradné Inspiration™ Lucy, dvojčepeľové P26

14.90

Rad nožníc a drobného náradia Fiskars Inspiration™ je ideálny pre záhradkárov, ktorí majú k dispozícii len malý priestor. Pre nadšencov, ktorí chcú stvárniť vlastnú predstavu zeleného kútika, je vhodný tento minimálny rad nástrojov s vynikajúcou funkčnosťou, dodávaný v atraktívnych, inšpirujúcich farbách. Rad Fiskars Inspiration™ vykazuje typické vlastnosti výrobkov Fiskars, vyznačujúcich sa trvanlivosťou, ľahkosťou, ergonomickosťou, vysokou kvalitou a nádherným dizajnom v dvoch farbách: ružovej a modrej. štýlové záhradné nožnice, čepeľ z uhlíkovej ocele je potiahnutá klznou vrstvou PTFE na zníženie trenia, polyamidový spodný doraz, pohodlne vytvarované masívne držadlá, otvor na zápästný remienok, pre pravákov aj ľavákov.

Nožnice záhradné PowerLever™ s pákovým prevodom, jednočepeľové P53

24.50

Subtílne Power-Lever ™ nožnice s patentovaným mechanizmom na jednoduché strihanie sú vhodné najmä pre ženy. Ideálne na strihanie suchého tvrdého dreva. Vhodné na strihanie tvrdého suchého dreva až do priemeru 20 mm. Odolné čepele z nehrdzavejúcej ocele zostávajú ostré i po dlhodobom používaní. Veľmi ľahké a jednoducho ovládateľné vďaka použitému materiálu FiberComp™. Patentovaný mechanizmus PowerLever™ uľahčuje strihanie a umožňuje zapojenie všetkých prstov naraz. Hodia sa najmä pre menšiu a strednú veľkosť rúk. Spodný pevný doraz z inovatívneho materiálu FiberComp™. Horná čepeľ je potiahnutá klznou vrstvou PTFE na zníženie zachytávania nečistôt. Odolné čepele sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vhodné pre pravákov i ľavákov.

Nožnice záhradné prevodové dvojčepeľové PowerGear™ X (L) PX94

34.90

Nožnice ponúkajú geniálny prevodový mechanizmus, ktorý až 3x zvyšuje strižnú silu. Vhodné najmä na strihanie čerstvých konárov a výhonov. Pre strihanie čerstvých konárov do priemeru 26 mm. Unikátny mechanizmus PowerGear™ až 3,5x uľahčuje strihanie oproti bežným mechanizmom. Ľahká a odolná konštrukcia tela nožníc FiberComp™. Čepele sú vyrobené z extra tvrdej nehrdzavejúcej ocele (CrMoV) a sú potiahnuté PTFE povrchom pre zníženie trenia a maximálnu výkon. Komfortné madlá SoftGrip™ pre optimálne vyváženie a výnimočné pohodlie. Unikátne otočné madlo výrazne redukuje námahu a eliminuje otlačenie ruky. Špeciálne navrhnuté pre malé ruky a ruky strednej veľkosti. Určené len pre pravákov.

Nožnice záhradné prevodové, dvojčepeľové PowerGear™ X(M) PX92

29.90

Nožnice ponúkajú geniálny prevodový mechanizmus, ktorý až 3x zvyšuje strižnú silu. Vhodné najmä na strihanie čerstvých konárov a výhonov. Pre strihanie čerstvých konárov do priemeru 20 mm. Unikátny mechanizmus PowerGear™ až 3,5x uľahčuje strihanie oproti bežným mechanizmom. Ľahká a odolná konštrukcia tela nožníc FiberComp™. Čepele sú vyrobené z extra tvrdej nehrdzavejúcej ocele (CrMoV) a sú potiahnuté PTFE povrchom pre zníženie trenia a maximálnu výkon. Komfortné madlá SoftGrip™ pre optimálne vyváženie a výnimočné pohodlie. Unikátne otočné madlo výrazne redukuje námahu a eliminuje otlačenie ruky. Špeciálne navrhnuté pre malé ruky a ruky strednej veľkosti. Určené len pre pravákov.

Nožnice záhradné profesionálne P90

24.90

Vynikajúce ergonomické držadlá. Tlmí rázy. Znižujú únavu svalov. Špeciálne zakalená horná čepeľ. Výmenná horná čepeľ. Zárez na strihanie drôtov. Regulovateľný prítlak čepelí so zámkom.

Nožnice záhradné s pákovým prevodom dvojčepeľové PowerLever™ P54

24.90

Na strihanie čerstvého dreva. Strihať možno tesne pri kmeni.

Nožnice záhradné SingleStep™

12.90

Vhodné na strihanie čerstvých konárov. Pohodlne vytvarované masívne držadlá. Horná čepeľ je potiahnutá klznou vrstvou PTFE na zníženie trenia. Pre pravákov i ľavákov. Otvor pre zápästný remienok.

Nožnice záhradné SingleStep™, jednočepeľové

11.90

Vhodné na strihanie suchých a tvrdých konárov. Pohodlne vytvarované masívne držadlá. Horná čepeľ je potiahnutá klznou vrstvou PTFE na zníženie trenia. Pre pravákov i ľavákov. Otvor pre zápästný remienok.

Nožnice záhradné SmartFit™ P68

21.90

Viacúčelové nožnice s nastaviteľným roztvorením čepelí. Umožňujú jednoduchý strih ako tenších konárov, tak aj silnejších do priemeru 24mm. Praktický zámok sa bezpečne ovládá jednou rukou pri ukladaní nožníc po práci alebo pred strihaním . Pohodlné držadlá SoftGrip ™. Navrhnuté pre pohodlné strihanie.

Nožnice záhradnícke kovadlinkové RS 2500

18.90

Kovadlinková technika na ľahké strihanie aj tvrdého dreva, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. ergonomická rukoväť s vložkou z mäkkej gumy na hornej rukoväti pre stabilitu pri strihaní, bezpečnostná opierka na palec, optimálny uhol strihu 30 st. - šetrí kĺby, precízne nastavenie predpätia nožov, výmenná kovadlinka. Strihajú do priemeru 25 mm.

Nožnice záhradnícke kovadlinkové RS 4000

24.90

Kovadlinková technika na ľahké strihanie aj tvrdého dreva, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. ergonomická rukoväť s vložkou z mäkkej gumy na hornej rukoväti pre stabilitu pri strihaní, kĺzavá spodná rukoväť, kompletne vymeniteľné nože, bezpečnostná opierka na palec, optimálny uhol strihu 30 st. - šetrí kĺby, precízne nastavenie predpätia nožov, výmenná kovadlinka. Strihajú do priemeru 25 mm.

Nožnice záhradnícke kovadlinkové RS 5000, Profi

42.90

Kovadlinková technika na ľahké strihanie aj tvrdého dreva, zaistenie jednou rukou, vhodne pre obe ruky, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná, hliníkové - najvyšši kvalita a životnosť. Pákový prevod znižuje námahu, optimálny uhol strihu 30 st.-šetrí kĺby, vymeniteľná čepeľ aj kovadlinka, precízne nastaviteľné predpätie nožov, so slučkou na zápästie, skrytá pružina. Rez do priemeru 25 mm.

Nožnice záhradnícke kovadlinkové RS-EN

9.90

Kovadlinková technika na ľahké strihanie aj tvrdého dreva, zaistenie jednou rukou, vhodné pre pravákov aj ľavákov, čepele s nepriľnavým povrchom, konštrukcia nožníc je galvanizovaná. Rez do priemeru 19 mm.

Pákové nožnice kovadlinkové SmartCut Comfort

45.99

Obzvlášť silné a pohodlné záhradné nožnice pre ľahký a výnimočne ergonomický strih silnejších konárov. Ráčňa funguje v závislosti od priemeru konára. Silné konáre je možné ľahko a pohodlne prestrihnúť pomocou ráčnového prevodu "na tri ťahy". Horný nôž s antiadhezívnym povlakom, precízne brúsený. Hliníkové komfortné rukoväte s mäkčenými prvkami. Jednoručný bezpečnostný uzáver. Priemer strihaného konára: max. 22 mm. Záruka 25 rokov.

Pákové nožnice kovadlinkové SmartCut Comfort

45.99

Obzvlášť silné a pohodlné záhradné nožnice pre ľahký a výnimočne ergonomický strih silnejších konárov. Ráčňa funguje v závislosti od priemeru konára. Silné konáre je možné ľahko a pohodlne prestrihnúť pomocou ráčnového prevodu "na tri ťahy". Horný nôž s antiadhezívnym povlakom, precízne brúsený. Hliníkové komfortné rukoväte s mäkčenými prvkami. Jednoručný bezpečnostný uzáver. Priemer strihaného konára: max. 22 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice A/A Classic

12.99

Na strihanie starších drevnatých výhonkov a konárov. Nákovkové nožnice s precízne brúseným nožom a pevnou nákovkou, sklonenou strihacou hlavou, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Maximálny priemer strihaného konára 18 mm. Záruka 25 rokov.