Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Jednočepeľové záhradné nožnice FISKARS FingerLoop P43

22.99
Nožnice záhradné jednočepeľové Fingeloop P 43 sú ideálnym pomocníkom pri zastrihávaní výhonkov a suchého dreva. Držadlá sú vyrobené z materiálu

Pákové nožnice kovadlinkové SmartCut Comfort

45.99

Obzvlášť silné a pohodlné záhradné nožnice pre ľahký a výnimočne ergonomický strih silnejších konárov. Ráčňa funguje v závislosti od priemeru konára. Silné konáre je možné ľahko a pohodlne prestrihnúť pomocou ráčnového prevodu "na tri ťahy". Horný nôž s antiadhezívnym povlakom, precízne brúsený. Hliníkové komfortné rukoväte s mäkčenými prvkami. Jednoručný bezpečnostný uzáver. Priemer strihaného konára: max. 22 mm. Záruka 25 rokov.

Pákové nožnice kovadlinkové SmartCut Comfort

45.99

Obzvlášť silné a pohodlné záhradné nožnice pre ľahký a výnimočne ergonomický strih silnejších konárov. Ráčňa funguje v závislosti od priemeru konára. Silné konáre je možné ľahko a pohodlne prestrihnúť pomocou ráčnového prevodu "na tri ťahy". Horný nôž s antiadhezívnym povlakom, precízne brúsený. Hliníkové komfortné rukoväte s mäkčenými prvkami. Jednoručný bezpečnostný uzáver. Priemer strihaného konára: max. 22 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice A/A Classic

12.99

Na strihanie starších drevnatých výhonkov a konárov. Nákovkové nožnice s precízne brúseným nožom a pevnou nákovkou, sklonenou strihacou hlavou, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Maximálny priemer strihaného konára 18 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice A/M

22.99

Na strihanie starších drevnatých konárov. Kovadlinkové nožnice s precízne brúseným nožom a pevnou nákovkou, sklonenou strihacou hlavou, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Pevná nákovka, rukoväte vystužené sklenenými vláknami, pružina integrovaná do rukovätí. Maximálny priemer strihaného konára 23 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice B/M Comfort

22.99

Na strihanie silnejších konárov a výhonkov s väčším priemerom, čerstvého dreva. Dvojnožové nožnice s precízne brúsenými nožmi, sklonenou strihacou hlavou, s drážkou na odvod miazgy, s odrezávačom drôtu, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Horný nôž z nehrdzavejúcej ocele, rukoväte vystužené sklenenými vláknami, pružina integrovaná do rukovätí. Maximálny priemer strihaného konára 24 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice B/S Classic

12.99

Na strihanie kvetín a mladých výhonkov, čerstvého dreva. Dvojbrité nožnice s precízne brúsenými nožmi, sklonenou strihacou hlavou, s drážkou na odvod miazgy, s odrezávačom drôtu, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Nerezový spodný nôž, rukoväte vystužené sklenenými vláknami. Maximálny priemer strihaného konára 20 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice B/S-M Classic

14.99
Na strihanie kvetín a mladých výhonkov, čerstvého dreva. Dvojbrité nožnice s precízne brúsenými nožmi, sklonenou strihacou hlavou, s drážkou na odvod miazgy, s odrezávačom drôtu, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, variabilnou šírkou otvorenia rukovätí, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Nerezový spodný nôž, rukoväti vystužené sklenenými vláknami, dve šírky otvorenia rukovätí. Maximálny priemer strihaného konára 20 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice BP 50 Premium

53.69

Profesionálne záhradnícke nožnice s presným ostrím. Vhodné najmä na kvetiny, výhonky a konáre. Horný nôž z ušľachtilej ocele, spodný nôž kovaný, oba vymeniteľné. Sklonená hlava nožníc, nastaviteľné kĺby nožníc. Veľmi pevná konštrukcia na dokonalé strihanie. Max. priemer strihaného konára 22 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice Classic

9.99

Klasické záhradné nožnice na strihanie kvetín alebo mladých výhonkov. Sklonená strihacia hlava s nožmi s nelepivým povlakom, precízne brúsené, žliabok pre odvod miazgy a orezávač drôtu. Ergonomicky tvarované rukoväte s 2 pozíciami úchopu pre silný a rýchly strih. Jednoručný bezpečnostný uzáver. Max. Ø strihaného konára: 18 mm. Záruka 25 rokov.

Záhradné nožnice hliníkové Comfort

35.79

Na strihanie silnejších konárov a výhonkov s väčším priemerom, čerstvého dreva. Dvojbrité nožnice s precízne brúsenými nožmi, sklonenou strihací hlavou, s drážkou na odvod miazgy, s odrezávačom drôtu, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, s plynulým variabilným otvorením rukoväťou, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Spodný nôž z nehrdzavejúcej ocele, pevné hliníkové rukoväte, vymeniteľný nôž, nastaviteľný kĺb. Maximálny priemer strihaného konára 22 mm. Záruka 25 rokov. "

Záhradné nožnice Vario B/S-XL Comfort

29.99

Na strihanie silnejších konárov a výhonkov s väčším priemerom, čerstvého dreva. Dvojbrité nožnice s precízne brúsenými nožmi, sklonenou strihacou hlavou, s drážkou na odvod miazgy, s odrezávačom drôtu, 2 polohami úchopu, jednoručným bezpečnostným uzáverom, s plynulým variabilným otvorením rukoväťou, ergonomickými rukoväťami s mäkkými prvkami, s antiadhezívnym povlakom. Horný nôž z nehrdzavejúcej ocele, rukoväte vystužené sklenenými vláknami, pružina integrovaná do rukovätí. Maximálny priemer strihaného konára 24 mm. Záruka 25 rokov.