Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Box na ventil V1 (bez ventilu)

36.39
Pre 1 zavlažovací ventil. Ľahká montáž a demontáž vďaka teleskopickému skrutkovému spojeniu. Veko s detskou poistkou proti otváraniu. Dá sa použiť pre rádiové riadenie alebo priame programovanie ventilov.

Box na ventily V3 (bez ventilov)

75.90
Až pre 3 zavlažovacie ventily. Flexibilný prívod vody z 3 strán. Ľahká montáž a demontáž vďaka teleskopickému skrutkovému spojeniu. Centrálna odvodňovacia zátka na vypúšťanie prívodného vedenia pred mrazom. Veko s detskou poistkou proti otvoreniu. Dá sa použíť pre rádiové riadenie alebo priame programovanie ventilov.

Elektronický tlakový spínač s poistkou chodu nasucho

126.99

Ideálny na prestavanie záhradného čerpadla na domáci vodný automat. S 3 funkciami: 1. Tlakový spínač zapína automaticky čerpadlo pri klesajúcom tlaku vody a pri dosiahnutí maximálneho čerpacieho tlaku znovu vypína. 2. Poistka chodu nasucho zabraňuje poškodeniu čerpadla pri nedostatku čerpaného média. 3. Automatika nastavenia tlaku pre samostatné nastavenie vypínacieho tlaku čerpadla. Zapínací tlak (2 bar) je nastavený u výrobcu. Jednoduché zásuvné spojenie kábla k čerpadlu. S pripojovacím závitom 33,3 mm (G 1).

Káblová svorka (6 ks)

15.19
Vodotesné napojenie prepojovacieho kábla na zavlažovacie ventily 24 V pri použití ventilových šácht č.v. 1290 a 1292. Ľahké spojenie stlačením gombíka. Max. napätie 30 V. Max. priemer kábla 3,9 mm.

Predlžovací kábel

18.19

Na predĺženie pripojovacieho kábla elektronického dažďového senzoru a čidla pôdnej vlhkosti až do 105 m. Dĺžka 10 m.

Programovacia jednotka

81.19

Na programovanie riadiacich jednotiek GARDENA. Až 6 voliteľných zavlažovacích aktivít denne. Zavlažovacie dni sú individuálne programovateľné. Doba zavlažovania nastaviteľná od 1 minúty až do 9 hodín 59 minút. Prenos dát k riadiacemu modulu stlačením tlačidla. Prevádzka s alkalickou batériou 1 x 9 V cca 1 rok (nie je súčasťou dodávky).

Riadiaca jednotka

40.79

Na ovládánie zavlažovacích ventilov GARDENA. Možnosť pripojenia na čidlo pôdnej vlhkosti GARDENA alebo dažďový senzor.Prevádzka s 1 x 9 V batériou cca 1 rok (nie je súčasťou dodávky).

Spojovací kábel, 15 m

48.69

Na napojenie až 6 zavlažovacích ventilov 24 V na riadené zavlažovanie 6040. Max. dĺžka kábla 30 m. Max. napätie 30 V.

Zavlažovací počítač Flex

39.90

S GARDENA zavlažovacím počítačom Flex je možné riadiť zavlažovanie na balkónoch, strešných terasách alebo dvoroch flexibilne a veľmi ľahko. Prevádzku zabezpečuje batéria; zavlažovací počítač možno priamo pripojiť na vodovodný kohútik a ľahko ovládať pomocou moderného vonkajšieho otočného prvku pre výber dát a potvrdzovacieho tlačidla. Ľahko čitateľný LC displej prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Riadiaca jednotka odolná voči poveternostným vplyvom je odnímateľná. Pomocou zavlažovacieho počítača Flex sa dajú nastaviť časy zavlažovania v cykloch sekúnd, takže je ideálne použiť ich pre kvapkový zavlažovací systém. Tento zavlažovací počítač je možné kombinovať s GARDENA čidlom pôdnej vlhkosti. Intervaly zavlažovania : každých 4/6/8/12/24/48/72 hodín. Doba trvania zavlažovania 1 sek. - 99 min., zaitak zavlažovania - nastaviteľný čas. Vstup 1", výstup 3/4".

Zavlažovací počítač MultiControl duo

125.99

Model Comfort pre automatické zavlažovanie dvoch oblastí záhrady. S veľkým displejom pre ľahké programovanie. Obslužný diel je odnímateľný pre ľahké programovanie. Až 3 zavlažovacie cykly za deň na každý výstup. Dĺžka zavlažovania od 1 minúty do 3 h a 59 min. Ľubovoľne voliteľné zavlažovacie dne. Na každý výstup je možné namontovať buď GARDENA dažďový senzor alebo čidlo pôdnej vlhkosti. Oba výstupy je možné riadiť taktiež cez senzor. V noci je možná prevádzka iba cez čidlo pôdnej vlhkosti. Životnosť cca 1 rok s 1 x 9 V alkalickou batériou (nie je súčasťou balenia). S ukazovateľom stavu batérie.

Zavlažovací počítač Select

48.00

S GARDENA zavlažovacím počítačom Select je možné riadiť zavlažovanie flexibilne a individuálne. Je možné vytvoriť až tri rôzne a nezávislé programy. Prevádzku zabezpečuje batéria; zavlažovací počítač možno priamo pripojiť na vodovodný kohútik a ľahko ovládať len pomocou otočného a stlačovaciehoho gombíka pre výber dát a a ich potvrdenie. Ľahko čitateľný LC displej prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Riadiaca jednotka odolná voči poveternostným vplyvom je odnímateľná. Zavlažovací počítač Select sa dá kombinovať s GARDENA čidlom pôdnej vlhkosti. Intervaly zavlažovania : dni v týždni. Doba trvania zavlažovania 1 min. - 3 hod., začiatok zavlažovania - nastaviteľný čas. Vstup 1", výstup 3/4". Prevádzkový tlak : 0,5 - 12 bar.

Zavlažovací ventil 24 V / 1

41.99

Na prevádzkovanie v kombinácii s riadením zavlažovania 6040. Napojovací závit 1". Ventil sa dá otvárať/zatvárať manuálne. Samočistiaci jemný filter na bezporuchové prevádzkovanie. Prevádzkový tlak 0,5 až 12 bar.

Zavlažovací ventil 9V

64.59

Elektromagnetický ventil 9 V, šetrí energiu. Ide použiť pre rádiové riadenie (s rádiovým prijímačom, č.v. 1244/1245) alebo pre priame programovanie ventilov (s riadiacou jednotkou č.v. 1250). Možné manuálne prevádzkovanie. Optimálna geometria ventilu pre minimálnu stratu tlaku.

Zavlažovacie hodiny

32.39

Zavlažovacie hodiny s automatickým vypínaním. Možnosť nastavenia doby zavlažovania 5 - 120 min. i trvalého prietoku.