Zobrazených 1–24 z 34 výsledkov

Balkónová sprcha city gardening

14.59

Ideálna k zavlažovaniu rastlín na balkónoch, extra mäkký rozprašovací prúd vďaka menšiemu prietoku vody, ochrana pred mrazom, pulzný spúšťač s automatickým blokovacím systémom, rukoväť s mäkkými plastovými komponentami, uzatvárateľné množstvo vody, reguľovateľné množstvo vody, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana pred poškodením.

Čistiaci postrekovač

6.49

Ideálny na čistenie intenzívnych nečistôt, taktiež k jemnému postreku. Plný lúč, jemná hmla. Ochrana pred mrazom, uzatvárateľný prietok vody, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana pred poškodením, nestratiteľné postrekovacie puzdro.

Čistiaci postrekovač

6.49

Ideálny na čistenie intenzívnych nečistôt, taktiež k jemnému postreku. Plný lúč, jemná hmla. Ochrana pred mrazom, uzatvárateľný prietok vody, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana pred poškodením, nestratiteľné postrekovacie puzdro.

Čistiaci postrekovač Comfort

16.19

Ideálny na čistenie intenzívnych nečistôt, takisto aj na jemný postrek. Plynule nastaviteľný bodový lúč, jemná hmla. Ochrana pred mrazom, impulzné spúšťanie, trvalá aretácia, regulovateľné množstvo vody, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana pred poškodením, nestratiteľné postrekovacie puzdro.

Čistiaci postrekovač ecoPulse Comfort

22.59

Ideálny k účinnému čisteniu plôch a intenzívnych škvŕn, uvoľňovaniu nečistôt a jemnému postrekovaniu. Tvar vodného lúča : ecoPulse čistiaci, bodový, plochý, jemný rozprašovací lúč. Ochrana pred mrazom,impulzné spúšťanie, trvalá aretácia, uzatvárateľné množstvo vody, regulovateľné množstvo vody, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana pred poškodením. ecoPulse čistiaca tryska ušetrí až 40% vody s vylepšeným čistiacim výkonom na plochách ( v porovnaní s bežnými bodovými lúčmi ) ! 

Čistiaci postrekovač Premium

25.19

Ideálny na čistenie intenzívnych nečistôt, takisto aj na jemný postrek. Plynule nastaviteľný bodový lúč, jemná hmla. Ochrana pred mrazom, impulzné spúšťanie, trvalá aretácia, regulovateľné množstvo vody, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana pred poškodením, nestratiteľné postrekovacie puzdro, regulovateľný a zastaviteľný prietok vody, pevné kovovo-plastové prevedenie.

Čistiaci postrekovač Premium – súprava

30.19
Možnosť pripojenia na hadice 13 mm (1/2 ") a 15 mm (5/8"). Obsah 1 x č.v. 18305, č.v. 18253 - tu získate aj informácie o výrobkoch.

Dvojcestný ventil 3/4″

11.39

Na prevádzku dvoch prípojok. Dva plynulo regulovateľné výstupy.

Multifunkčná sprcha Classic

19.19

Ideálna na zavlažovanie rastlín v kvetináčoch a v záhonoch, tiež na účinné čistenie. Sprchový, perličkový, 9-bodový plný lúč. Ochrana pred mrazom, impulzné spúšťanie, trvalá aretácia, regulovateľný a uzatvárateľný prietok vody, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana pred poškodením. Integrované sitko na nečistoty, ktoré je možné vybrať a vyčistiť.

Multifunkčná sprcha Comfort

27.19

Skvelá na zavlažovanie kvetinových záhonov, rastlín v kvetináčoch a citlivých rastlín, takisto aj na účinné čistenie a odstraňovanie nečistôt. Mäkký rozprašovací lúč, jemná hmla, bodový, sprchovací a plochý lúč. Spúšťač On/Off, aretácia, regulovateľný a zastaviteľný prietok vody, rukoväť s prvkami z mäkkého plastu, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana proti poškodeniu.

Multifunkčná sprcha Premium

33.19

Skvelána zavlažovanie kvetinových záhonov, rastlín v kvetináčoch a citlivých rastlín, takisto aj na účinné čistenie a odstraňovanie nečistôt. Mäkký rozprašovací lúč, jemná hmla, bodový, sprchovací a plochý lúč. Spúšťač On/Off, aretácia, regulovateľný a zastaviteľný prietok vody, rukoväť s prvkami z mäkkého plastu, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana proti poškodeniu. V kovovo-plastovom prevedení.

Nákrutka Premium 21 mm (G 1/2″)

7.19

Na pripojenie na vodovodný kohútik. Bez špliechania: moderný tvar umožňuje plynúť vode bez rozstrekovania - zaručené; kovová verzia. Vodovodný kohútik 16,7 mm (G 3/8" ") so závitom 21 mm (G 1/2" ").

Nákrutka Premium 26,5mm (G3/4″)

7.19
Na pripojenie na vodovodný kohútik. Bez špliechania: moderný tvar umožňuje plynúť vode bez rozstrekovania - zaručené; kovová verzia. Vodovodný kohútik 21 mm (G 1/2" ") so závitom 26,5 mm (G 3/4" ").

Nákrutka Premium 33,3mm (G 1″)

7.19
Na pripojenie na vodovodný kohútik. Bez špliechania: moderný tvar umožňuje plynúť vode bez rozstrekovania - zaručené; kovová verze.Vodovodní kohútik 26,5 mm (G 3/4" ") so závitom 33,3 mm (G 1" ").

Opravka 13 mm (1/2″)

3.69

Pre hadice 13 mm (1/2 ") a 15 mm (5/8"). Rýchla oprava hadice bez nástroja: vyrežte poškodenú časť hadice - nasaďte opravku - hotovo.

Opravka 19 mm (3/4″)

4.79

Pre hadice 19 mm (3/4"). Rýchla oprava hadice bez nástroja: vyrežte poškodenú časť hadice - nasaďte opravku - hotovo.

Postrekovač SB-profi

10.19
Postrekovač pripojiteľnýé na profi systém s veľkým prietokom. Plynulo regulovateľné pomocou mosadznej trysky: plný prúd - postrekovanie - zastavenie.

Postrekovacia sprcha pre kvetinové záhony Comfort

25.79

Ideálna na zavlažovanie záhonkov a väčších plôch. Koncentrovaný a vejárovitý mäkký postrek. Spúšťač On/Off, aretácia, regulovateľný a zastaviteľný prietok vody, rukoväť s prvkami z mäkkého plastu, mäkký plastový krúžok na hlavici ako ochrana proti poškodeniu. Mrazuvzdorná.

Postrekovacia tyč Comfort (sprchový, bodový paprsok)

30.19

Ideálna na zavlažovanie a čistenie ťažko dostupných miest. Rozprašovací a plochý lúč. Naklápacia sprchová hlavica (200°), spúšťač On/Off, aretácia, regulovateľný a zastaviteľný prietok vody, rukoväť s prvkami z mäkkého plastu, mäkký plastový krúžok ako ochrana sprchovej hlavice pred poškodením, ochrana proti mrazu, dĺžka 90 cm, je možné ju zavesiť pre úsporné skladovanie.

Postrekovacia tyč pre závesné kvetináče Comfort (sprchový, perličkový prúd)

33.19

Ideálna na zavlažovanie závesných kvetináčov alebo rastlín v črepníkoch na vzdialenejších miestach. Rozprašovací a perličkový lúč. Naklápacia sprchová hlavica (200°), spúšťač On/Off, aretácia, regulovateľný a zastaviteľný prietok vody, rukoväť s prvkami z mäkkého plastu, mäkký plastový krúžok ako ochrana sprchovej hlavice pred poškodením, ochrana proti mrazu, dĺžka 90 cm, je možné ju zavesiť pre úsporné skladovanie.

Regulačná rýchlospojka SB-profi

13.49
Jednoduchá výmena pripojených prístrojov, obzvlášť pri vysokom tlaku vody. Pohodlný odber vody, regulácia i zatváranie prietoku vody na konci hadice. Vysoká priľnavosť hadice dôsledkom špeciálneho upnutia.

Regulačný ventil

12.49

K plynulej regulácii a uzavretia prietoku vody na výstupe Y-kusu. Jednoduchým zatiahnutím sa povolí spojenie.

Rýchlospojka 13 mm (1/2″)- 15 mm ( 5/8″)

4.79

Pre hadice 13 mm (1/2") a 15 mm (5/8"). POWER GRIP - špeciálne tvarovaná prevlečná matica pre vysokú prídržnosť hadice a bezproblémovú montáž, ryhované priehlbiny pre úchop z mäkkého plastu zaisťujú pohodlnú manipuláciu. Používa sa pre pripojenie na začiatku hadice.

Rýchlospojka 19 mm (3/4″)

5.59

Pre hadice 19 mm (3/4"). POWER GRIP - špeciálne tvarovaná prevlečná matica pre vysokú prídržnosť hadice a bezproblémovú montáž, ryhované priehlbiny pre úchop z mäkkého plastu zaisťujú pohodlnú manipuláciu. Používa sa pre pripojenie na začiatku hadice.