Zobrazených 1–24 z 139 výsledkov

Zobraziť bočný panel
QuikFit Čistič odkvapov
Zatvoriť

Čistič odkvapov QuikFit

25.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade., Čistič odkvapov QuikFit™ je výborný pomocník pri čistení a vymetaní odkvapových rúr. Kombinácia kratáča a škrabky umožňuje perfektné a precízne vyčistenie odkvapov. Nastaviteľný uhol umožňuje pracovať v optimálnej polohe bezpečne zo zeme. Nastavenie uhlov sa robí jednoduchým pritlačením na pracovnú hlavu bez nutnosti čokoľvek priťahovať alebo povolovať. Čistenie odkvapov sa stáva čistou prácou vďaka dômyselnej kombinácii kefy a škrabky v jednom nástroji. Používa sa s teleskopickými násadami.
My First Fiskars Detská konvička
Zatvoriť

Detská konvička

7.00
Detské náradie je trvanlivé a ľahko sa používa. Je vyrobené pre skutočnú prácu. Objem 2 litre. Plast
My First Fiskars Detská Lopatka
Zatvoriť

Detská Lopatka

15.00
My First Fiskars ™ detská lopatka je masívnym náradím pre malé ruky, či už odhadzujú hlinu alebo sneh. Na lopatku je použitý rovnaký materiál, aký sa používa na plastové lopaty pre dospelých. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.
My First Fiskars Detská metla
Zatvoriť

Detská metla

16.00
My First Fiskars ™ detská metla s masívnou pracovnou časťou je účinným nástrojom pre dokonalé zametanie. Silná, ale mäkké vlákna pre maximálny komfort pri práci a funkčnosť. Pracovná šírka je 260mm. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.
My First Fiskars Detské hrable
Zatvoriť

Detské hrable

15.00

My First Fiskars ™ detské hrable účinne pohrabeme opadané lístie a iný záhradný odpad nielen pri jesennom upratovaní. Pracovná časť je z pružného kompozitného materiálu pre zvýšenie funkčnosti a trvanlivosti. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.

My First Fiskars Detský rýľ
Zatvoriť

Detský rýľ

15.00
My First Fiskars ™ detský rýľ je perfektným nástrojom pre hĺbenie v pôde i piesku, ktoré na záhradke či inde malé ruky tak rady robia. Na rýľ je použitý plast vystužený sklenými vláknami s vysokou pevnosťou. Násada je z masívneho anodizovaného hliníka. Dobre padne do detskej ruky. CE certifikát.
QuikFit Holandská motyčka
Zatvoriť

Holandská motyčka QuikFit

15.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Ostrá hrana na odstránenie buriny, tvarovanie riadkov pred siatím, alebo na odstraňovanie machu. Kalená pracovná časť je z bórovej ocele
QuikFit Hrable (14 hrotov)
Zatvoriť

Hrable (14 hrotov) QuikFit

16.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie a vyrovnávanie záhonov, 14 hrotov z kalenej uhlíkovej ocele.
QuikFit Hrable (16 hrotov)
Zatvoriť

Hrable (16 hrotov) QuikFit

17.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie a vyrovnávanie záhonov, 16 hrotov z kalenej uhlíkovej ocele.
QuikFit Hrable na lístie
Zatvoriť

Hrable na lístie QuikFit

17.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na vyhrabanie machu a trávy z trávnika po kosení, 22 pružných prstov.
QuikFit Hrable na lístie S
Zatvoriť

Hrable na lístie S QuikFit

13.00
Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Praktické úzke hrable na hrabanie medzi úzkymi záhonmi, Vyžadujú menšiu silu, 11 pružných prstov z vysokokvalitného plastu PBT, ktoré vydržia ohýbanie.
QuikFit Hrable na lístie
Zatvoriť

Hrable na lístie, široké L QuikFit

15.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.Široké hrable na účinné hrabanie opadané lístia a pokosenej trávy, Ľahká a pohodlná práca, 25 pružných prstov z veľmi kvalitného plastu PBT, ktoré vydržia ohýbanie.
QuikFit Hrable široké
Zatvoriť

Hrable široké QuikFit

25.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Široké hrable na hrabanie väčších plôch, Kalená uhlíková oceľ.
QuikFit Hrable univerzálne
Zatvoriť

Hrable univerzálne QuikFit

15.00

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Na hrabanie trávy, buriny, machu a na spracovanie pôdy. Vhodné sú na prípravu záhonov pre siatie, 12 zubov z pevného plastu FiberComp™.

QuikFit Hrable úzke
Zatvoriť

Hrable úzke QuikFit

13.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Unikátny tvar dovoľuje hrabať medzi rastlinami a kríkmi bez ich poškodenia. Ideálne na malé záhony. 10 zubov z kalenej bórovej ocele.
QuikFit Kefa na škáry
Zatvoriť

Kefa na škáry QuikFit

15.00
Týmto nástrojom ľahko odstránite mach a nečistoty zo škár dlažby. Kefa QuikFit™ na škáry, ktorá je osadená pevnými oceľovými drôtmi, odvedie dobrú prácu. Vstavaný oceľový hrot odstraňuje hlbšiu burinu. Na odstraňovanie machu a buriny medzi dlaždicami, oceľové štetiny, predná čepeľ na odstránenie odolnej buriny, ľahká odolná konštrukcia z materiálu FiberComp™.
Kôš záhradnícky Solid
Zatvoriť

Kôš záhradnícky Solid, 172 l

30.90

Ideálny pre upratovanie burín, pokosenej trávy, bežného záhradného odpadu alebo aj pre upratovanie hračiek a bielizne zo šnúry na sušenie. Možno zložiť do 2 cm vysokého balíka pre skladovanie. Vnútorná pružina drží kôš v rozloženom stave. Odolnosť koša proti roztrhnutiu a plesniam zaručuje jeho dlhú životnosť, kôš sa dobre čistí.

Kôš záhradnícky Solid
Zatvoriť

Kôš záhradnícky Solid, 56 l

15.00
Ideálny pre upratovanie vlhkého záhradného odpadu ako je opadané lístie alebo pokosená tráva. Možno zložiť do 1,5 cm vysokého balíka pre skladovanie. Vnútorná pružina drží kôš v rozloženom stave. Odolnosť koša proti roztrhnutiu a plesniam zaručuje jeho dlhú životnosť, kôš sa dobre čistí.
QuikFit Kultivátor malý
Zatvoriť

Kultivátor malý, zahnutý QuikFit

10.00
Nový systém výmenného náradia Fiskars s patentovaným mechanizmom (patent FI 20095955), ktorý umožňuje jednoduché upevnenie výmenných nástavcov (hrabieľ, kultivátorov, motyčiek, zarovnávačov, ...). Pomocou integrovanej objímky ich je možné jednoducho jedným ťahom uvoľniť a odobrať. Nasuňte nový nástavec na mechanizmus konca násady, pričom cvaknutie je príznakom, že spojenie je pevné a môžete začať pracovať. Na šetrné kyprenie pôdy okolo rastlín pre ľahšie hnojenie, Karbónová oceľ.
Premium Kultivátor
Zatvoriť

Kultivátor Premium, malý

10.00

Drobné náradie Premium je z ľahkého a pevného materiálu FiberComp™ s pracovnou časťou z nerezovej ocele. To zabezpečuje perfektnú funkčnosť, umocnenú pohodlným držaním vďaka mäkkému plastu SoftGrip™ na držadle. Znášajú teploty od -40°C do +150°C a sú 100% recyklovateľné. Na prevzdušnenie a nakyprenie pôdy, Vhodný na úpravu malých plôch, Masívne pracovné hroty z nerezovej ocele, Otvor na zavesenie.

QuikFit Kultivátor s tromi hrotmi
Zatvoriť

Kultivátor QuikFit klasický

16.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.
QuikFit Kultivátor s tromi hrotmi a motyčkou
Zatvoriť

Kultivátor s tromi hrotmi a motyčkou QuikFit

20.00
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade. Dvojitý nástroj na kultiváciu a prevzdušnenie pôdy. Vhodné pre prípravu záhonov. Hroty a motyčka sú z kalenej ocele
QuikFit Kultivátor s tromi hrotmi
Zatvoriť

Kultivátor s tromi hrotmi QuikFit

16.90
Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.
Ergonomic Lopata
Zatvoriť

Lopata

29.50

Tento ergonomicky navrhnutý rad rýľov a vidiel zaručuje najlepšiu pracovnú pozíciu. Uhol násady voči čepeli je 26° a znižuje únavu chrbta a ramien. Tvar držadla umožňuje prirodzené a pohodlné držanie. Násada je z oceľovej rúrky a je potiahnutá v mieste uchopenia vrstvou plastu, ktorý izoluje ruku od chladu. Držadlo je natočené voči násade o 17°, aby pri jeho držaní bola ruka v prirodzenej polohe. Čepeľ je spoľahlivo privarená k násade a je naostrená pre ľahké prenikanie do pôdy. Ergonomická násada s príjemným mäkkým plastovým poťahom. Uhol pracovnej časti voči násade je 40°